Žiemos drabužių tendencijos 2019

 

model-1108114 960_720Norite sužinoti, kokios yra žiemos drabužių tendencijos 2019? Esate pametusi galvą dėl mados? Jeigu taip, atidžiai skaitykite straipsnį ir viską sužinosite.

Šį rudenį ir artėjančią žiemą, anot dizainerių, itin madingi įvairūs gyvūnų raštai. Jeigu norite būti super madinga, nebijokite išeiti į gatvės lyg į zoologijos sodą. Toks stilius įkvepia galią, nepriklausomybę, drąsą eksperimentuoti.

Zoologijos sodas grįžta į aukštosios mados olimpą: tigras, leopardas, ocelotas, zebras, snakeskinas ir karvė – tai vieni iš populiariausių gyvūnų spaudinių, kurie yra pristatomi kaip 2018-2019 m. Rudens / žiemos karščiausios tendencijos.

Gyvūnų kailį imituojantys spaudiniai dažniausiai perkeliami ant suknelių, švarkelių, paltų ir pan. Nors išlieka madingi ir klasikiniai raštai bei spalvos, tačiau jie yra derinami su naujausiomis tendencijomis.

Šią žiemą bei rudenį ant bangos įvairūs padailinti, dekoruoti džinsai. Visame pasaulyje žinomi mados namai pagyvina bei atnaujina tipiškus džinsus pridėdami perlų, blizgučių ir juokingų lipdukų.

Galite pačios atnaujinti savo senus, pabodusius džinsus. Nueikite į parduotuvę, kur prekiaujama įvairiais aksesuarais, bižuteriją ir įsigykite blizgučių, lipdukų ar kt. Užsiklijuokite ar kitaip pritvirtinkite ir turėsite unikalius džinsus. Antrų tokių niekur kitur nepamatysite.

2019 metų rudenį bei žiemą labai madingi drabužiai su dideliais logotipais. Anksčiau buvo laikomasi nuomonės, jog dideli logotipai, rodantys, kokio gamintojo yra drabužis – beskonybė. Esą, taip žmogus parodo, kad jam ne pakeliui su mada. Tačiau laikai pasikeitė.

Ši sezoną madinga deklaruoti ištikimybę vienam ar kitam prekės ženklui. Nesvarbu, ar tai ant krūtinės, juosmens ar pėdų, svarbu, kad būtų matoma. Gucci! Burberry! Balenciaga! Versace! Mados pasaulis atnaujino savo meilės santykius su logotipu ir jis yra didesnis, drąsesnis ir audringesnis nei bet kada anksčiau.

UAB “RM Stokas” rasite madingų drabužių vyrams, moterims bei vaikams. Įmonė užsiima didmenine drabužių prekyba (rūbai urmu), todėl gali pasiūlyti mažesnes kainas nei kitose parduotuvėse. Prieinama kaina ir tai, kad pas mus sau tinkamų drabužių ras kiekvienas šeimos narys – “RM Stokas” išskirtinumas.

Ateinant šaltiems orams f8outlet ras Jums tinkantį paltą! https://f8outlet.lt/113-paltai