Žiemos pramogos Grabupių mokyklos ir bibliotekos kiemelyje

 

ziemos linksmybes_GrabupiuoseSausio 18 dieną, iškritus baltam sniegui, Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus vaikai ir ikimokyklinukai lipdė ,,Senius besmegenius“, tik šie buvo nulipdyti iš popieriaus, skaitant knygutes bibliotekoje. Šie puikūs žaismingi besmegeniai pakvietė į sporto ir pramogų šventę ,,Žiemos pramogos kiemelyje“, organizuotą Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo bibliotekininkės.

Renginio tikslas – skatinti sveikos gyvensenos gebėjimus sportuojant ne tik su mokytojais, bet ir su savo šeima bei draugais, rūpintis savo sveikatos stiprinimu.

Sudarę dvi komandas vaikai išsirinko komandų kapitonus. Estafečių užduotys buvo įdomios, linksmos. Laimėjo draugystė ir juokas.

Vaikai kūrė komandų šūkius, priesaikas: ,,Mes visada būsime draugiški“, ,,Mes tvirčiausi ir vikriausi“, ,,Neišduosime vieni kitų“, ,,Mes visi – kieti“. Vaikai kūrė mankštos pratimus, visi mankštinosi, žaidė žaidimus. Vaikai išsiskirstė geros nuotaikos. Jie ir toliau pasižadėjo nepamiršti sportuoti.

TRUMPA TEKSTINĖ REKLAMA SU NUORODA 60€/MEN.