Žioplas vagis automobilyje pametė tapatybės kortelę

Vagis. Asociatyvi nuotrauka. / jalopnik.com nuotr.20-metis šilutiškis su trimis draugeliais Klaipėdoje bandė pavogti automobilį „BMW 320”, tačiau net tik nesugebėjo juo toli pavažiuoti, bet ir sprukdamas iš pavogto automobilio, pametė jame savo asmens tapatybės kortelę.

Klaipėdos policijai pavyko greitai sučiupti žioplą vagį.

Spalio 28 dieną 33 metų klaipėdietis kreipėsi į policiją ir pranešė, kad apie 7 val. ryto aptiko, jog iš Kadagių g. pagrobtas jam priklausantis automobilis „BMW 320”, pagamintas 1992 metais, vertas 7 tūkst. Lt.

Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai greitai surado mašiną netoli nuo vagystės vietos, atsitrenkusią į medį.

Tiesa, BMW sunku buvo atpažinti, nes vagys ją neatpažįstamai nuniokojo.

Kaip vėliau paaiškėjo, magnetolas iš automobilių vogdavęs šilutiškis, pasitelkęs tris sėbrus, vėl siekė tokio pat grobio. Jo neradęs ir pasitaręs su kitais, nusprendė pavogti automobilį. Paskui, kaip pats pasakojo pareigūnams, iš pykčio ją nusiaubė.

Po savaitės vagies asmens tapatybės kortelę automobilyje atsitiktinai aptiko serviso, į kurį remontuoti nuniokotą automobilį atvežė jo savininkas, darbuotojai ir pranešė policijai.

Visi keturi 18-20 metų įtariamieji yra vienos iš Klaipėdos profesinių mokyklų studentai.

Gaujos lyderis šilutiškis jau anksčiau teistas už vagystes iš 25 automobilių. Likusioji trijulė neteista.