Žuvienės čempionato dovanos keliauja pas orakulus

orakulo konkusas uosteSukluskite tie, kas dalyvavo Žuvienės virimo čempionato orakulo konkurse ir bandė atspėti, kiek litrų žuvienės šiemet bus išvirta 5-ajame čempionate: tikslaus oficialiai paskelbto skaičiaus – 2200 litrų – niekas nenurodė, tačiau išrinkome tris arčiausiai tiesos buvusius atsakymus.

Žuvienės virimo čempionato išvakarėse „Šilutės naujienos“ skelbė, kad užsiregistravusios komandos planuoja išvirti daugiau kaip 2000 litrų žuvienės, bet registracija dar tęsėsi…

Deja, ši informacija prasprūdo pro akis ne vienam Žuvienės čempionato orakulo konkurso dalyviui, nes didžioji dauguma spėjimų buvo iki 2000 litrų…

Iki čempionato ir čempionato metu „Šilutės naujienų“ redakcija surinko apie 50 kuponų su įvairiais spėjimų variantais: nuo 132 iki 3500 litrų ir netgi 20 tūkstančių litrų…

Dauguma konkurso dalyvių buvo atsargūs prognozuodami žuvienės kiekius. Daugiausiai spėjikų (18) kuponuose užrašė, kad bus išvirta iki 2000 litrų žuvienės, o 9 manė, kad tas kiekis nesieks nė 1000 litrų.

Optimistų buvo tik dešimtukas: 6 spėjo, kad išvirs daugiau kaip 2400 litrų žuvienės, o 3 spėjimai buvo daugiau kaip 3000 litrų.
Arčiausiai tiesos buvo šis trejetukas:orakulo konkusas dovanos 1

* 100-tu litrų apsiriko iš Panevėžio rajono Krekenavos miestelio į čempionatą atvykusi viešnia Gabrielė Kasinskaitė – jos spėjimas buvo 2300 litrų;

102 litrais rezultatą pamažino šilutiškis Vilius Povilaitis – jis manė, kad bus išvirta 2098 litrai žuvienės;

* o trečiąja nugalėtoja skelbiame šilutiškę Veną Juščiuvienę, kuri suklydo 183 litrais: manė, kad bus išvirta 2017 litrų žuvienės.

Šiems konkurso dalyviams jau pranešėme apie laimėjimus ir dovanosime šventės organizatorių skirtas dovanas: įmonės „Virekta“ pagamintas žuvies pjaustymo lenteles ir mūsų kraštu kvepiančias kompaktines plokšteles „Teisingos žuvienės ir žvejybos dainos“ bei „Vėjų dainos“ (autoriai – Marijus Budraitis ir grupė „Karčema“).

Pirmąjį kuponą atnešęs šilutiškis Vaidas Pavilonis irgi buvo visiškai teisus – jo variantas buvo „Labai daug“. Nusprendėme p.Vaidą pradžiuginti paguodos prizu – dovanojame jam minėtų Pamario dainų CD porą.