Žuvienės virimo čempionato įdomybių katilas Nr. 2

Toliau tęsiasi registracija į komandų, norinčių dalyvauti tarptautiniame, 12-ajame Žuvienės virimo čempionate. Šį kartą čempionato laivas švartuojasi Rusnės saloje. Rugsėjo 5 dieną Katilų alėjoje virs gyvenimas su samčiais rankose.

Iš 25 užsiregistravusių komandų žuvienę šiemet virs net 11 moterų. Dailiosios lyties atstovės neturi nieko prieš papildyti savo žiedų kolekcijas autentišku Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio prizu – čempionišku žiedu.

Pirmą kartą čempionate dalyvaus ir Šilutės vaiko gerovės ir globos centras. Jo kolektyvas ketina ne tik išvirti gardžią žuvienę, bet ir atkreipti visuomenės dėmesį į tam tikras problemas. Audronės Čekanskienės vadovaujama komanda pasiruošusi mesti iššūkį visoms Katilų alėjos komandoms.
Čempionato debiutantai – ir Dainoro Grigaliaus vairavimo mokykla. Savo komunikabiliam kolektyvui vadovaus pats D. Grigalius.

Vileikių pasienio užkarda čempionate dalyvaus jau trečią kartą, pasieniečiai vyriausiojo šefo samtį ir prijuostę patikėjo Alvydui Neceliui. Komandoje „Pasieniečiai“ vyraus darna, atsakingumas ir pasienietiškas svetingumas.

„Šilutės vandenys“ nepraleidžia nė vieno Žuvienės virimo čempionato. Jeigu kolektyvo vadovas Alfredas Markvaldas susikoncentravo į pagalbą čempionato rengėjams, tai „Vandenų“ komandos vairas atiduotas į patikimas Vidos Kiaulakienės rankas. „Vandenų“ brolija visada išsiskiria savo kūrybingumu ir originalumu. Komandoje už žuvį atsakingas Valdas Urbonas, Kuršių mariose sugautų ešerių rekordininkas. Iš „Šilutės vandenų“ komandos galima tikėtis visko, nes tai tikrai vieningas kolektyvas, gebantis pastovėti už save.

Į Rusnę sugrįžta ir Asta Dimšienė, kuriai Kaune priklauso net du restoranai. Asta į gimtinę atveža Kauno komandą „Retro“, kurioje žuvienę virs patyręs virėjas iš Sakartvelo (buvusi Gruzija) Levan Razmašvili. Laukia įdomi bičiuliška kova, nes kaimynystėje įsikurs ir Astos Dimšienės klasės draugas, šilutiškis Aidas Ragelis, atvešiantis į Rusnę „Aviva“ grupės komandą. Aidas – tikras čempionato senbuvis, kuris bet kurį patiekalą atviroje erdvėje gali pagaminti ir per smarkiausią liūtį. Tai tikras Rusnės salos sūnus, kuris negalėjo negrįžti į Rusnę su savo komanda.

O koks čempionatas būtų be Šilutės sodininkų bendrijos „Rasa“ komandos? Gedeminas Juodeikis kartu su Elyte Juodeikiene jau trečią kartą mes iššūkį visiems, o ir šūkis jų originalus: „Kas yra žuvis be vandens? Tas pats, kas sodininkas be sodo“.

Dalyvauti čempionate niekada ne vėlu. Reikia tiesiog pasiryžti ir čempionatas taps neatsiejama Jūsų gyvenimo dalimi, kuri padės su giedra nuotaika pasitikti ateinantį rudenį. Rugsėjo 5 dieną visų mūsų kelionės maršrutas aiškus, aiškiau nebūna: 12-asis tarptautinis žuvienės virimo čempionatas Rusnėje.