„Žuvinės“ šeimininkas Palangoje: „Geriau nedirbt nei vaikyti žmones“

15min skaitytojo nuotr.

Savaitgalį praeiviai Palangos J.Basanavičiaus gatvėje prie populiaraus „Žuvinės“ restorano užfiksavo besibūriuojančius žmones: dalis jų stovėjo eilėje, kiti sėdėjo prie restorano ir valgė. Tik savaitgaliais dirbančio restorano šeimininkas tikino matęs, kaip žmonės išsinešimui įsigytą maistą valgo prie pat restorano. „Negi mes turime juos vaikyt? Kaip tai atrodys?“ – retoriškai klausė verslininkas Edmundas Sakalauskas.

Savaitgalį praeivis užfiksavo, kaip prie restorano „Žuvinė“ Palangoje būriuojasi žmonės. Vieni stovėjo ir laukė, o kiti čia pat valgė išsinešimui nusipirktą maistą.

Apie tai, kad gali būti pažeidžiamas karantinas, informuoti ir policijos pareigūnai.

Kaip teigė Klaipėdos apskrities vyriausiojo komisariato komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė, skambučio sulaukę pareigūnai nuvyko į vietą.

„Atvykę jie pamatė prie kavinės žmones. Kavinė maistą teikė tik išsinešimui. Dalis laukė savo užsakymo, kiti atsisėdę ant J.Basanavičiaus gatvės suolelių valgė. Pareigūnai nenustatė, kad kavinė pažeistų karantino taisykles“, – teigė A.Grauslienė.

 „Geriau nedirbti nei vaikyti“

Restorano šeimininkas Edmundas Sakalauskas teigia, kad savaitgalį Palangoje buvo geras oras, todėl žmonės pirko maistą išsinešimui ir kas nešėsi valgyti į pajūrį, o kas valgė čia pat ant suolelio ar pasidėję maistą ant kavinės palangės.

„Mes maistą parduodame išsinešimui. Vieni pasiėmė ir nusinešė valgyti kitur. Kiti kavą gėrė čia pat, gatvėje. Čia pat valgė ir stintas. Pasidėję ant platesnės palangės, kur yra prie restorano. Nenuvijome mes tų žmonių. Tada geriau nedirbti nei vaikyti žmones. Juk žmonės būriuojasi ir prie parduotuvių, kioskelių. Ar juos kas vaiko? Gal tuo metu, kai praeivis fotografavo, vieni laukė savo užsakymo, kiti valgė“, – svarstė restorano šeimininkas.

Anot E.Sakalausko, žmonės džiaugiasi, kad restoranas dirba ir vis klausia, kada bus galima valgyti ir vietoje.

Jis tikino laukiantis, kada bus galima atverti lankytojams erdves lauke ir sakė esantis pasiruošę įgyvendinti visas sąlygas.