„Žvaigždūnė“ į Šilutę atnešė lietų – lijo žvaigždėmis

zvaigzdunei 24„Šį šeštadienį šilutiškiai nepasidavė saulei, o pasidavė lietui“, – į šokių kolektyvo „Žvaigždūnė“ koncertą susirinkusią pilnutėlę žiūrovų salę suglumino Šilutės r. savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Vilma Griškevičienė, nes mieste lietaus nebuvo nė lašelio – karštis tiesiog alino. Bet pratęsusi mintį sulaukė publikos ovacijų: „Juk šioje scenoje matėme tikrų tikriausią žvaigždžių lietų!“

Iš tiesų, spindintį ir skambantį 24-ojo gimtadienio koncertą surengusi „Žvaigždūnė“ vėl sužavėjo šimtus šilutiškių.

Naują programą gimtadienio koncerte pristatęs kolektyvas rytoj pradžiugins dar daugiau žiūrovų, nes šoks Šilutės miesto šventės vakaro programoje.

Šiemetinis sezonas „Žvaigždūnės“ šokėjoms, vadovaujamoms Loretos Stanelienės ir Gintarės Stanelytės, buvo itin sėkmingas. Vaikų, merginų ir moterų grupės laimėjo daug prizinių vietų respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, garsino Šilutę ir Lietuvą šokio festivaliuose Ispanijoje, Lenkijoje, Čekijoje ir iškovojo teisę rudenį šokti Sankt Peterburge.

Šventinio koncerto metu geriausius šokius parodė visos penkios vaikų ir jaunimo grupės – nuo šešiamečių mažylių iki devyniolikmečių merginų, taip pat – moterų grupės.

„Laimėjimai – labai svarbu, bet nesvarbiausia. Svarbiausia, kad laimingi būtų patys vaikai ir žiūrovai“, – sakė „Žvaigždūnės“ vadovės.

Kai suskambo finalinio šokio muzika, sceną užtvindė apie 100 šokėjų, trykštančių energija ir puikia nuotaika. Tik septynios žavios merginos, nors ir šviesdamos šypsenomis, tikriausiai tramdė ašaras – joms šis šokis „Žvaigždūnės“ metiniame koncerte buvo paskutinis. Kolektyvas jaudindamasis atsisveikino su šiomis abiturientėmis, o vadovė L.Stanelienė dėkojo už „Žvaigždūnei“ atiduotus milijonus šokio žingsnelių, tūkstančius pasirodymų, šimtus koncertų, ištisus metus, skirtus šokiui.

Urtė Milkintaitė „Žvaigždūnėje“ šoko 12 metų, Ema Valauskaitė – 11 metų, Eglė Griciūnaitė ir Agnė Tamošauskaitė – po 8 metus, Roberta Nausėdaitė – 4 metus! O Gabrielė Paužuolytė ir Rugilė Domeikytė „Žvaigždūnei“ skyrė net 13 metų! Abiturientės sakė, kad iki šiol vienas iš geriausių sprendimų jų gyvenime buvo šokti „Žvaigždūnėje“.

„Atiduokite pasauliui tai, ką turite geriausia, ir imkite iš jo visa, kas geriausia“, – linkėjo joms L.Stanelienė.

Savo ruožtu vadovėms Loretai ir Gintarei dėkojo visų grupių šokėjos, pabrėždamos „Žvagždūnėje“ įgytą pasitikėjimą, atsakomybę, pareigingumą, kitas vertybes, gautas puikias emocijas koncertų, išvykų metu.

Ir šokėjai, ir vadovės dėkojo didžiausiems kolektyvo rėmėjams – vaikų tėveliams. Jų dėka kyla šokėjų meistriškumas, jie garsėja Lietuvoje ir pasaulyje.

Kaip ir kasmet dešimtys šilutiškių sustojo į eiles, norėdami padėkoti vadovėms ir šokėjoms, pasveikinti už įspūdingą šokio šventę.

Atviriausias sveikintojų būryje buvo politikas ir verslininkas Steponas Kazlauskas, publikai prisipažinęs, kad iki šiol nėra regėjęs tokio grožio (nors „Žvaigždūnė“ visur spindi jau daugiau nei du dešimtmečius). Politikas teigė, kad toks žavus renginys nusipelno atnaujintos kultūros centro salės – galbūt 25-mečio koncertas vyks jau naujoje salėje.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.