„Žvaigždūnė“ iš Kauno parsivežė nugalėtojų laurus

2. VelaKauno Girstučio kultūros centre vyko XII respublikinis šiuolaikinio ir modernaus šokio konkursas „Šokio erdvėje 2016“. Konkurse sušokta apie 150 šokių, dalyviai varžėsi įvairių stilių šokių kategorijose.

Šokį „Guess Who“ sušokę „Žvaigždūniukai“ aplenkė 8 šalies kolektyvus ir laimėjo III vietą ir taurę. Antroje, paauglių amžiaus grupėje „Žvaigždūnės“ „Ija“ grupės šokėjas taip pat lydėjo sėkmė – aplenkusios 10 šalies kolektyvų su naujuoju šokiu „Worth it“ laimėjo III vietą. Su nauju šokiu „Thousand steps“ merginų grupė „Mensa“ buvo antroji, o „Dorado“ iškovojo III vietą. Moterų grupės „Lyra“ narės buvo ketvirtos.

Labiausiai pasisekė paauglių grupei „Vela“, kuri aplenkė net 12 Lietuvos miestų kolektyvų ir iškovojo I vietą.

„Žvaigždūnės“ naujoji šokių programa jau paruošta, beliko ją pašlifuoti, – sako vadovės Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė. – Šiuo konkursu atidarėme festivalių, konkursų, koncertų ir kelionių sezoną. 13 šokėjų jau išvyko į koncertinę kelionę į Prancūziją atstovauti Lietuvai „Pavasario karnavale“ Denain mieste.“

Balandį šokėjų laukia net 3 konkursai, o gegužės 14 dieną 16 val. naujoji šokių programa bus pristatyta ir šilutiškiams, 23-iojo „Žvaigždūnės“ gimtadienio koncerte.

Labiausiai šokėjai laukia tiesiogine prasme karščiausio sezono pasirodymo – kelionės į Ispaniją birželio 25 – liepos 1 dienomis. Čia „Žvaigždūnė“ dalyvaus tarptautiniame festivalyje „Under Spanish sky“. Tai choreografijos, dainų, muzikos instrumentų, teatro, menų, fotografijos ir cirko festivalis – konkursas, kuris vyks žymiojoje ir labiausiai lankomoje Ispanijos Kosta Bravos pakrantėje, populiauriausiame jaunimo kurorte Lloret de Mar.