„Žvaigždūnė“ metus baigė aukščiausiais balais

zvaigzdune VelaAntrą savaitgalį iš eilės „Žvaigždūnės“ šokėjai, grįžę su medaliais iš vieno didžiausių Pabaltijyje šokių čempionatų „Lithuanian Cup 2015“, vyko į Klaipėdą. Šįkart prekybos ir pramogų  centre „Akropolis“ vyko respublikinis šokių festivalis „Sidabrinė snaigė 2015“. Šilutės šokėjai vėl iškovojo ne vieną taurę.

Laisvalaikio klubo „Aerobikos uostas“, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir prekybos centro „Akropolis“ organizuotame konkurse šiemet dalyvavo 42 kolektyvai. Šokėjus vertino Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Choreografijos katedros vedėja Violeta Milvydienė, renginių organizatorius ir buvęs ansamblio „Žuvėdra“ šokėjas Linas Lapėnas ir „Leader dance“ pagrindinė šokėja Greta Laučkaitė. Jie kiekvienoje amžiaus grupėje išrinko po 5 laimėtojus: už stilingiausią, techniškai geriausią, profesionaliausią, originaliausią pasirodymus ir geriausią šokio choreografiją.

„Žvaigždūnės“ vaikų grupė „Žvaigždūniukai“ ir paauglių grupė „Vela“ laimėjo profesionaliausio kolektyvo nominacijas. Grupė „Ija“ pripažinta techniškiausiu kolektyvu. Šokėjai apdovanoti taurėmis, diplomais ir dovanėlėmis.

Šokėjai ir vadovės džiaugiasi, kad paskutinieji šių metų „Žvaigždūnės“ konkursiniai pasirodymai buvo įvertinti aukščiausiais balais.

Metų pasirodymus užbaigsime Šilutėje, paramos koncerte „Žiemos šokis“, kuris vyks Šilutės kultūros ir pramogų centre gruodžio 17 d. 18 val.