„Žvaigždūnė“ nuskynė olimpines gėles

zvaigzune olimpines gelesPraėjusį savaitgalį Kūno kultūros ir rekreacijos centre Klaipėdoje įvyko respublikinis sporto ir meno festivalis „Vaikai – olimpinės gėlės 2015“. Šiame konkurse pirmą kartą dalyvavo net trys Šilutės šokių klubo „Žvaigždūnė“ (vad. Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė) grupės: „Žvaigždūniukai“, „Ija“ ir „Vela“.

Jaunieji šilutiškiai šokėjai varžėsi tarp 50 kolektyvų, atvykusių iš Klaipėdos ir kitų Vakarų Lietuvos miestų gimnastikos, aerobikos, choreografijos mokyklų bei klubų.

Retas atvejis, kad vienam klubui būtų skirtos visos pirmosios vietos, tačiau komisijai „Žvaigždūnės“ šokiai nekėlė jokių abejonių. Skelbiant pirmąsias vietas vaikų, jaunučių ir jaunių kategorijose (kiekvienoje kategorijoje buvo net po 20 pasirodymų, – aut. pastaba), Šilutės vardas skambėjo net tris kartus: vaikų kategorijoje I vieta atiteko „Žvaigždūniukams“, jaunučių kategorijoje I vieta – „Ijai“, o jaunių kategorijoje I vieta – „Velai“.

Anot „Žvaigždūnės“ klubo vadovių, smagūs ir azartiški šokių bei pramogų savaitgaliai tęsiasi. Jau šį savaitgalį visos „Žvaigždūnės“ grupės vyks į Vilnių, kur „Compensa“ koncertų salėje įvyks VI tarptautinis šokių konkursas „Dance revolution 2015“.

Daugiau nuotraukų „Šilutės naujienų“ Facebook albume!