„Žvaigždūnė“ – tarp „Dance revolution 2017“ nugalėtojų

zvaigzdune Visi_po_apdovanojimBalandžio 22 dieną Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, jau 8-ąjį kartą vyko tarptautinis šokių čempionatas „Dance Revolution 2017“.

Tarp geriausių šokių kolektyvų tam tikrose amžiaus ir grupės kategorijose buvo ir Šilutės „Žvaigždūnė“ (vadovės Loreta Stanelienė ir Gintarė Stanelytė).

Kasmet šio renginio dalyvių skaičius didėja (2016 metais šoko daugiau nei 2000 dalyvių), taip pat prie konkurso prisijungia vis daugiau šokių kolektyvų iš užsienio. Daugiausia šiemet buvo dalyvių iš Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos ir Lenkijos. Renginys vyko nuo 9 val. ryto iki 23 val.

Kompetentinga tarptautinė konkurso komisija buvo sudaryta iš 5 profesionalių choreografų, šokėjų, sceninio meno, stiliaus žinovų: Jene’ Walker (Estija), Michail Zubkow (Lenkija), Katerina Voropaj (Lietuva), Avikk Parkour (Indija), Anna Muravyova (Baltarusija). Komisija vertino dalyvių atlikimo techniką, sinchroniškumą, judesių sudėtingumą, artistiškumą, režisūrinį sprendimą, sceninius kostiumus. Teisėjų vertinimai balais skelbiami viešai internete.

Daugiausia apdovanojimų išsivežė estai ir rusai.

Tarp geriausių šokių kolektyvų tam tikrose amžiaus ir grupės kategorijose buvo ir Šilutės „Žvaigždūnė“.

Skambant nugalėtojų himnui „We are the champions“, Šilutės šokėjoms teko garbė net 7 kartus lipti ant nugalėtojų pakylos! Jos buvo apdovanotos 7 taurėmis, diplomais, medaliais.