„Žvaigždūnės“ grupei Ija – tarptautinio šokių čempionato laurai

Zvaigzduniukai - 1 vietaJau trečiąjį kartą Klaipėdoje, LCC tarptautinio universiteto „Michealsen“ centre, vyko vienas didžiausių Baltijos šalyse tarptautinis gatvės, šiuolaikinio, baleto ir šou šokių čempionatas „Lithuanian Cup 2013“.

Nugalėtojų himnas skambėjo choreografių Loretos Stanelienės ir Gintarės Stanelytės vadovaujamo Šilutės šiuolaikinių šokių klubo „Žvaigždūnė“ mažiesiems ir vyriausioms merginoms.

Šis čempionatas vyksta pagal tarptautines taisykles. Nėra jokių nominacijų, paguodos prizų. Todėl buvo daug ir džiaugsmo, ir nusivylimo ašarų.

Dalyvauti ir varžytis su garsiomis Lietuvos ir kaimyninių valstybių komandomis, kurios dalyvauja pasaulio šokių čempionatuose, didelė garbė ir atsakomybė. Šiame čempionate šiemet dalyvavo Lietuvos, zvaigzdune Mensa-3 vietaLatvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir kitų Europos šalių šokėjai, kurie tarpusavyje rungėsi skirtingo amžiaus grupėse „Hiphop“, „House“, „Street dance show“, „Show dance“, „Contemporary“, „Ballet“ kategorijose.

Šokėjus vertino tarptautinė komisija iš Rusijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Lietuvos.

„Žvaigždūniukai – Ija“, „Street dance show small group“ kategorijoje sušokę naująjį šokį „Missed Call“, laimėjo 1-ąją vietą, merginos, pašokusios naują šokį „If you go away“ „Show dance adult formation“ kategorijoje, užėmė 3-iąją vietą.

Šokėjai, pakviesti ant nugalėtojų pakylos, buvo apdovanoti taurėmis, diplomais ir medaliais.

Aukštai įvertintos ir kitos „Žvaigždūnės“ grupės. Aplenkusi 8 komandas ir patekusi į finalą, 4-ąją vietą „Show dance junior teams“ kategorijoje laimėjo Dorado grupė su šokiu „Birds dream“, 5-ąją vietą „Show dance adult formation“ kategorijoje užėmė grupė Mensa, 7-ąją vietą „Street dance show children formation“ kategorijoje – „Žvaigždūniukai“.