„Žvaigždutės“ mažyliai demonstravo savo talentus

talentai zvaigzdute 1Praeina dar vieneri metai, tad pats laikas sužinoti, ar viską darėme tinkamai, ar tikrai nusipelnėme Kalėdų Senelio dovanų. Šilutės lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ priešmokyklinės grupės vaikai jau pasiruošė šiam susitikimui, savo kūrybiškumą ir originalumą atskleidę renginyje „Talentų šou“.

Ketvirti metai vykdomas grupės projektas „Talentų šou“ vis labiau mėgiamas, vaikai noriai ir entuziastingai išreiškia savo kūrybingumą.

Šiemet pasiūlius surengti grupės „Talentų šou“ pasi-rodymą, net neabejojome, kad tikrai išvysime televizijos laidų pakartojimus, tačiau jų nebuvo, nes vaikai turi savo nepakartojamų talentų.

Žinoma, neapsiėjome be tėvelių pagalbos – juk pasiruošimas vyko namuose, todėl visi pasirodymai buvo staigmena.
Džiugu, kad būdami ir labai užimti, tėvai surado laiko pasidalinti atsakomybe su savo vaikais: rūpinosi muzikos įrašais, pirko priemones darbeliams, kartu kūrė pasirodymo judesius, kostiumus ir palaikė vaikus.

Renginio dieną pasipuošėme grupę, pakvietėme svečius: darželio socialinę pedagogę R.Stasytienę ir pavaduotoją ugdymui J.Adamonienę, išrinkome vertinimo komisiją, kurią sudarė patys vaikai, išsitraukėme pasirodymo eilės numerius ir pradėjome. Išgirdome daug dainų, pamatėme šokių, piešinių ir kūrybinių darbų, naujų buities prietaisų pristatymus, net iliuzionisto numerį ir asmeninį adventinį kalendorių.

Nemenko iššūkio sulaukė ir kviestiniai svečiai, kai pakvietėme juos parodyti savo talentus. Po trumpos nustebimo pauzės pavaduotoja J.Adamonienė kartu su vaikais dainavo dainelę „Eglutė skarota“, o socialinė pedagogė R.Stasytienė padainavo latvių liaudies dainą apie džiaugsmą.

Nugalėtojais tapo visi dalyviai – visi apdovanoti padėkos raštais.

Tikimės, kad Kalėdų Senelis viską matė ir įvertino ne tik grupės vaikų, bet ir tėvelių triūsą, o už tai atneš taip laukiamų dovanų.