„Žvaigždutės“ ugdytiniai įveikė 10 000 žingsnių

Vaikų darželio „Žvaigždutė“ pedagogai didelį dėmesį skiria sveikatos saugojimo kompetencijai ugdyti. Šį rudenį priešmokyklinės grupės vaikai su džiaugsmu prisijungė prie respublikinio projekto „Sveikatiada“.

Išvykos į Rusnę metu „Žvaigždutės“ ugdytiniai patyrė daug smagių akimirkų.

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis žinių ir įgūdžių apie sveikatą, mitybą, fizinį aktyvumą. Visus metus vaikams bus organizuojami renginiai, viktorinos, konkursai, kurių metu jie plės savo žinias apie subalansuotą mitybą ir fizinį aktyvumą.

Priešmokyklinukai veiklą pradėjo kurdami „Sveikatiados“ stendą, kuriame pristatė metų veiklą, susipažino su logotipu ir papuošė piešiniais. Stendą nuolat atnaujinsime, publikuosime vykdytas veiklas bei pasiekimus.

Spalį skatinome ugdytinius aktyviau leisti laiką gryname ore, organizavome ryto mankštas bei prisijungėme prie projekto organizuojamo konkurso „10 000 žingsnių yra vieni juokai“.

Priešmokyklinukai, priėmę šį iššūkį susiruošė išvykon į Rusnę. Visi atsinešė prietaisus, kuriais matuos žingsnius: telefonus, žingsniamačius. Buvo svarbu kas pasieks 10 000 žingsnių ribą. Žingsniavome Atmatos, Pakalnės upių pakrantėmis, stebėjome rudenėjančią gamtą, aplankėme buvusį Peterso tiltą, paminklą M. Ghandžiui ir H. Kallenbachui, uostą, kabantį tiltą. Vaikai įveikė užsibrėžtą tikslą bei patyrė smagių akimirkų aktyviai judėdami.