Žygimantas Kurlianskas vėl išrinktas TS-LKD Šilutės skyriaus pirmininku

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Šilutės skyrius šeštadienį rinkosi į visuotinį rinkiminį susirinkimą. Susirinkimo metu vienbalsiai Šilutės skyriaus pirmininku vėl buvo išrinktas dabartinis pirmininkas, Savivaldybės tarybos narys Žygimantas Kurlianskas. Žygimantas pristatė savo ir komandos veiklos ataskaitą. Didžiausias laimėjimas – patekimas į antrąjį Šilutės rajono savivaldybės mero rinkimų turą, užaugintas gyventojų pasitikėjimas aktyviai dirbant Savivaldybės taryboje, Antikorupcijos komisijos pirmininku, Opozicijos lyderiu ir vadovaujant nemažam bei aktyviam partijos skyriui. Pirmąja pavaduotoja pirmininkas vėl pasirinko Sandrą Tamašauskienę – buvusią skyriaus pirmininkę, Savivaldybės tarybos narę.

(Iš kairės) Zigmantas Merliūnas, Sandra Tamašauskienė, Žygimantas Kurlianskas ir Zigmantas Jaunius.

Šilutės skyriaus grupių susirinkimuose buvo iškelti kandidatai į kitų metų gegužę ir birželį vyksiančius Lietuvos Prezidento bei Europos Parlamento rinkimus. Prezidento rinkimuose šilutiškiai iškėlė šiuos kandidatus: I. Šimonytę, G. Landsbergį, M. Navickienę, A. Anušauską, J. Gudauską, L. Kasčiūną, L. Mažylį,  A. Pranckevičių.

Į Europos Parlamento (EP) rinkimus deleguoti ir šiuo metu jame dirbantys: L. Mažylis, A. Kubilius, R. Juknevičienė, ir daug kitų garbingų partijos narių, tarp jų – ir šilutiškis Savivaldybės tarybos narys  Zigmantas Merliūnas. Susirinkime buvo patvirtinti iškelti kandidatai.

TS-LKD skyriai visoje Lietuvoje ir Europoje demokratiniu būdu lapkričio 11–12 d. išrinks vieną partijos kandidatą į Lietuvos Respublikos Prezidentus bei išreitinguos kandidatus į Europos Parlamento rinkimus.

TS-LKD šiemet švenčia susikūrimo 30-metį. Ta proga už nuopelnus Lietuvai ir partijai vėl apdovanoti garbingi partijos nariai, tokius apdovanojimus pelnė ir Šilutės skyriaus nariai. Auksiniu Lietuvos ąžuolo ženkleliu apdovanoti šilutiškiai: Regina Tamošauskienė ir Antanas Mitkus, Sidabriniu Lietuvos ąžuolo ženkleliu – saugiškės Zita Šeputienė, Juzefa Girčienė ir Zuzana Konstancija Medingienė.

Pasveikinti jubiliatai, naujam partijos nariui šilutiškiui Žilvinui Petrošiui įteiktas partijos nario pažymėjimas, tylos minute pagerbti amžinybėn iškeliavę skyriaus nariai Stepas Bairašauskas ir Kęstutis Skobas.

Susirinkime svečiavosi Seimo nariai Andrius Navickas ir Audrius Petrošius. Partijos pirmininko pavaduotojas Andrius Navickas kalbėjo apie reikalus Seime ir partijoje, vėliau savo feisbuko paskyroje paskelbė įrašą pavadinimu „Su meile apie Šilutės kraštą ir TS-LKD bendruomenę“. Įraše rašoma: „Pas bendražygius Šilutės krašte važiavau kaip į rekolekcijas. Labai gera pabūti tarp tikrų ir skaidrių žmonių, nugairintų kasdienybės vėjo.“ Seimo narys Audrius Petrošius taip pat dažnas svečias Šilutės krašte ne tik skyriaus renginiuose, bet pagalbininkas ir reikaluose.

TS-LKD į naujuosius rinkimus 2024 m. žengia su šūkiu: GINTI IR AUGINTI!

TS-LKD Šilutės skyriaus informacija

Politinė reklama. Bus apmokėta iš TS-LKD sąskaitos.