Pamaryje įsibėgėjusiame 15-ajame Kintų muzikos festivalyje – ypatingos programos, skirtos priminti bei puoselėti turtingą litvakų kultūrinį ir istorinį paveldą. „Tai viena mūsų misijų“, –sako festivalio meno vadovas, vienas ryškiausių savo kartos Lietuvos violončelininkų Glebas Pyšniakas. Dviejuose šiai temai skirtuose koncertuose – birželio 27-ąją Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčioje ir liepos 12-ąją Didžiojoje Kintų bažnyčioje – grieš jis pats.