Praėjusį savaitgalį šilutiškiai išties gali vadinti juoduoju. Dvi skaudžios nelaimės vos per pusę paros – birželio 19-osios vakare ir 20-osios rytą – sukrėtė Šilutę: vieną vakarą Šyšos upėje nuskendo 13 metų berniukas, kitą rytą kitas 7-metis su keturračiu palindo po traktoriumi. O 21 d. Pramonės gatvėje įvyko avarija, kurios metu sužalotas jaunas vairuotojas.