3 būdai, kaip padidinti natūralios šviesos kiekį namuose

Natūrali šviesa namuose yra visada geriau nei dirbtinė. Ji apgaubia kambarį sodriu atspalviu ir didina gerą savijautą lemiančio hormono kiekį organizme. Geriausia, kad ji yra nemokama. Pateikiame kelis naudingus patarimus, kaip įtraukti daugiau natūralios šviesos į savo namų erdves.

1. Šviesūs atspalviai

 

Kur tik galite, rinkitės šviesesnių atspalvių sienas ir baldus. Tamsių spalvų dekoras gali sugerti visą patenkančią šviesą. Kita vertus, šviesesni atspalviai suteiks namams didesnės erdvės pojūtį ir tuo pačiu atspindės natūralią šviesą. Pasidomėkite kokybiškų minkštų baldų gamyba. Spustelėkite ant šios nuorodos ir rinkitės iš plataus įvairių spalvų gaminių asortimento.

2. Tinkamas išdėstymas

 

Į tamsų kambarį sunku patekti šviesai, jei jame nėra daug langų. Tačiau tai įmanoma pasiekti pasitelkus tam tikrus dizaino ir dekoro sprendimus. Tai galite padaryti pasukdami baldus į šviesos pusę, kad ji atsispindėtų ir šiek tiek pripildytų kambarį. Toks būdas ypač veiksmingas, jei jūsų baldai yra šviesių atspalvių. Taip pat geras pasirinkimas – užuolaidos. Sunkios medžiagos langų uždangos gali trukdyti patekti dienos šviesai, tad rinkitės lengvesnes.

3. Veidrodžiai

 

Dar vienas paprastas triukas, kaip padidinti natūralios šviesos kiekį erdvėje – tinkamai panaudoti veidrodžius ar kitus gerai atspindinčius daiktus. Taip aplinka atrodys šviesesnė, o tinkamai išdėstyti daiktai sukurs iliuziją, kad kambarys yra didesnis ir erdvesnis. Veidrodžiai gali padaryti stebuklus, kai reikia pagyvinti erdvę, tik reikia žinoti, kaip juos naudoti. Metaliniai, stikliniai ir veidrodiniai paviršiai gali padėti maksimaliai išnaudoti turimą šviesą ir suteikti stilingų akcentų visiems namams.

 

Taigi tai tik keli būdai, padėsiantys suteikti daugiau natūralios šviesos namams. Žinoma, pagrindinis logiškiausias sprendimas – daugiau langų. Tačiau tai ne visada gali būti paprasta įgyvendinti, tad pravartu žinoti gudrybes su baldais ir spalvomis.