3 dovanų idėjos, kurios patiks manikiūrą dievinančioms moterims

Kiekvienas savo rate turime draugių, kurioms pasidaryti manikiūrą neretai būna mėnesio kulminacija. Šios dailiosios lyties atstovės yra taip ištobulinusios savo technikas ir metodus, jog atrodo, kad galėtų atidaryti savo grožio saloną. Kokios manikiūro tematikos dovanos jas nustebintų labiausiai?

Blizgučiai ir kitos priemonės nagų dailei

Dažnai tos merginos, kurios pradeda nagus tvarkytis namuose, investuoja į kokybiškas pagrindines priemones. Pavyzdžiui, geliniam manikiūrui reikalingos lempos yra nepigus malonumas. Ką jau kalbėti apie kitas smulkesnes, bet gana didelę sumą sudarančias priemones. Natūralu, jog tuomet papildomi įrankiai ir detalės, apie kuriuos ilgai svajojama, yra nustumiami į šalį dėl išlaidų kiekio. Nagų dailei skirtos priemonės – vienas iš tokių variantų. Nupirkus blizgučių ar kitų papildomų reikmenų rinkinį tikrai nustebinsite pažįstamą. Tokia dėmesinga dovana leis išlaisvinti kūrybinę dvasią ir daugiau eksperimentuoti su nagų daile. Sąraše turėtų atsirasti ne tik blizgučiai – specialios lipnios juostos, taškuokliai bei įvairaus pločio teptukai yra idealus pasirinkimas. Tik atminkite pasitikrinti, ar kai kurios priemonės tikrai tiks, pavyzdžiui,  merginos turimai, gelinį manikiūrą sutvirtinančiai lempai. Kadangi yra tiek UV, tiek LED lempos, nagų laikai ir kai kurios kitos priemonės gali tarpusavyje nederėti.

Nagų priauginimo rinkiniai

Kad ir kokius įgūdžius moteris turėtų, kai kurių manikiūrui palankesnių sąlygų susikurti be pagalbos gali nepavykti. Jei esama nago forma yra plati, o nagas palyginus silpnas, net ir gelinis manikiūras nesilaikys tiek, kiek norime. Tuomet nemaža dalis specialistų siūlo išbandyti nagų priauginimą. Kaip tai padaryti namų sąlygomis? Nagu priauginimo rinkiniai – populiariausias atsakymas. Apie tokią dovaną nereikės pernelyg galvoti, nes rinkinyje yra viskas, ko gali prireikti. Neretai į juos įeina klijai, dildė, teptukai ir, žinoma, tipsai. Aišku, prieš perkant tokį atributą reikėtų pasitikrinti, kas įeina į rinkinį. Ši dovana labai patiks moterims, kurios trokšta ilgų nagų ir unikalaus įvaizdžio. Nagų priauginimo rinkiniai tarnaus ilgą laiką, o damai nereikės leisti papildomų pinigų procedūroms grožio salonuose. Platų nagų lakavimo rinkinių asortimentą galima rasti internetu https://nagulakavimas.lt/

Kuponas apsilankymui pas grožio specialistę

Ši dovana yra ideali tuomet, kuomet aiškiai pastebime, kad darytis manikiūrą namuose draugei jau atsibodo. Svarbiausia, pasidomėti salonu, kuriame perkate kuponą. Ar tikrai jame dirba profesionalai? Kokie yra atsiliepimai apie jį? Nepamirškite, kad dovana skirta žmogui, kuris turi šiokių tokių žinių ir patirties nagų dailinimo srityje. Suklysti būtų nemalonu. Rinkitės gerai įvertintus specialistus ir nepagailėkite lėšų. Dažnai brangesni kuponai garantuoja konsultaciją bei specialios nagų dailės atlikimą. Čia labai pasitarnaus atidumas – reikėtų klausytis pažįstamo žmogaus ir atsirinkti informaciją. Svarbu nesuklysti ir nenupirkti kupono manikiūrui pas tą specialistą, pas kurį mergina minėjo, jog niekada neis. Atvirkščiai – galima išgirsti ir tuos stebuklingus žodžius, atskleidžiančius, kas aplinkui yra jos įkvėpimas.