5 idėjos, kaip efektyviau išnaudoti virtuvės plautuvę

Plautuvė ir ją supanti zona yra dažniausiai naudojama vieta virtuvėje.

Šiais laikais yra daugybė novatoriškų įrankių bei sprendimų, kaip padaryti virtuvės plautuvės zoną praktiškesne. Ir dažniausiai pakanka vos vieno ar kelių kokybiškų priedų, kurie pakeistų virtuvės zonos funkciją bei išvaizdą. Papildomi priedai apsaugo Jūsų kriauklę bei palengvina darbą. Naudodami plautuvių priedus, galite sukurti daugiau vietos ant stalviršio bei palengvinti sau kasdienes užduotis. Didelį plautuvių aksesuarų asortimentą bei profesionalią pagalbą renkantis ir adekvačias kainas galite rasti čia: laikasnamams.lt .

  1.       Nusausinimo plokštuma

Nusausinimo plokštuma – tai nuožulni lenta arba paviršius, įleistas į stalviršį šalia kriauklės. Džiovinimo paskirtį atliekančios lentos gali būti lygios arba su grioveliais ir puikiai tinka džiovinant rankomis plautus daiktus. Europoje jau seniai populiarios nusausinimo plokštumos šiandien tampa vis madingesnės JAV virtuvės dizainuose ir puikiai tinka išlaikyti stalviršius švarius bei sausus, nes pastarieji efektyviai nukreipia vandenį tiesiai į kriauklę ir kanalizaciją.

  1.       Pritvirtinama pjaustymo lentelė

Plautuvės, turinčios pritvirtinamą pjaustymo lentą, atlaisvina vertingą stalviršio vietą bei yra efektyvus būdas gaminti maistą ir susitvarkyti po ruošos. Esančios virš kriauklės ar integruotos pjaustymo lentos ne tik išplečia Jūsų darbinį paviršių, tačiau prireikus veikia kaip plautuvės dangtis – po juo patogu paslėpti esančius nešvarius indus. Lentelės gaminamos iš įvairių rūšių medienos, maistinio plastiko ar net stiklo.

  1.       Patogus priėjimas prie indų ploviklio dozatoriaus

Įmontuoti dozatoriai yra puiki alternatyva laikyti indų plovimui naudojamą priemonę neužimant papildomos vietos ant stalviršio. Su šiuo išradimu Jums nebereikės valyti susikaupusios drėgmės ar kalkių nuosėdų po indų ploviklio ar muilo dozatoriais, ir tai tik daro jūsų virtuvės kriauklės zoną tvarkingesnę.

  1.       Sveikesnis vanduo iš čiaupo

Įmontuoti vandens filtravimo įrenginiai yra sparčiai auganti tendencija, nes žmonės pradeda geriau suprasti geriamojo vandens kokybės svarbą. Geri vandens filtravimo įrenginiai pašalina nešvarumus, tokius kaip chloras, kalkių nuosėdos ir fluoridas. Prietaisus lengva įdiegti, o papildoma jų nauda – ženkliai malonesnio skonio vanduo.

  1.       Tvarkos organizavima po plautuve

Spintelė po plautuve – dažniausia kempinėlių ir įvairių valiklių sandėliavimo vieta. Labai dažnai valymo priemonės išsilieja, sukuria netvarką ar net nudažo spintelės pagrindą. Tačiau plastikiniai, lengvai valomi kriauklių kilimėliai apsaugo spintelės dugną nuo išsiliejimo ir dėmių. Kad erdvė būtų dar tvarkingesnė, verta apsvarstyti daiktadėžių ar montavimo bėgiais valdomų krepšių įsigijimo klausimą.