5 priežastys, kodėl verta mylėti aukštakulnius

Aukštakulniai yra amžina mados tendencija dėl įvairių priežasčių, neįsivaizduojame laiko, kai aukštakulniai nebūtų prioritetas mados pasaulyje, tikime, kad nors kai kurie gali ginčytis dėl nepatogios, dažnai nepraktiškos šių madingų batelių pusės, jie vis dar gali padėti moterims jaustis tokiomis, kokios jos yra.

5 aukštakulnių privalumai

Jei vis dar ieškote įtikinimo, čia, savo tinklaraštyje, dalijamės svarbiausiais aukštakulnių privalumais ir tuo, kaip jie gali jums pasitarnauti. Skaitykite toliau ir sužinokite 5 aukštakulnių dėvėjimo privalumus, kurie neišvengiamai pakeis jūsų stiliaus pojūtį į gerąją pusę.

Privalumas Nr. 1: papildomas aukšti

Akivaizdžiausias iš penkių aukštakulnių privalumų yra papildomas aukštis. Kiekvienas žmogus turi savų priežasčių, kodėl nori padidinti savo ūgį; žemesnė, smulkesnė moteris gali norėti sumažinti ūgio skirtumą tarp savęs ir aukštesnio draugo, o apkūni moteris gali norėti atrodyti lieknesnė ir lieknesnė. Ūgis gali sukurti įvairias iliuzijas; verslios moterys atrodo labiau dominuojančios, oficiali vakarinė apranga atrodo elegantiškesnė ir, aišku, žemos moterys atrodo aukštesnės.

Privalumas Nr. 2: didina pasitikėjimą savimi

Dėl nežinomų priežasčių aukštakulniai didina juos avinčios moters pasitikėjimą savimi. Kai aukštakulniai papildo žudančią aprangą, moteris jaučiasi įtaigesnė, todėl didėja jos savivertė. Kas nenori jaustis kaip milijonas dolerių, pirmadienio rytą įžengdama į biurą? Pasitikėjimas savimi yra raktas į bendrą visų sričių pagerėjimą, o mes niekada nesakome „ne” nedideliam pasitikėjimo savimi sustiprinimui. Gali būti, kad viskas, ko jums reikia, yra mėgstama batų pora, kad pasitikėjimas savimi taptų toks svarbus jūsų socialiniam, profesiniam ar meilės gyvenimui.

Nauda Nr. 3: jie gerina laikyseną

Jei jums sunku išlaikyti gerą laikyseną, aukštakulniai gali būti atsakymas, kurio ieškojote. Šis paprastas geros laikysenos triukas yra senas triukas, kuris padės greitai atlošti pečius, ištiesti krūtinę ir pakelti smakrą. Dėvėdami aukštakulnius kur kas geriau suvokiate savo judesius ir galite pastebėti, kad judate grakščiau ir elegantiškiau. Dėl batų kulno jūsų nugara automatiškai ištiesinama, kad išlaikytumėte pusiausvyrą – kai nugara bus tiesi, likusi kūno dalis automatiškai prisitaikys prie pageidaujamos laikysenos, tai taip paprasta.

4 privalumas: jie atkreips į jus dėmesį

Jei mėgstate būti dėmesio centre, aukštakulniai yra būtini. Tyrimai parodė, kad gerus aukštakulnius vertina ir vyrai, ir moterys. Vyrai vertina moterį su aukštakulniais ir teikia pirmenybę tokiai išvaizdai, o moterys mėgsta grožėtis kitų moterų apranga, semtis mados patarimų ir lyginti skirtingus stilius. Geri aukštakulniai gali akimirksniu patobulinti bet kokią aprangą, todėl visų žvilgsniai krypsta į jus ir jūsų žavų stilių.

Privalumas Nr. 5: aukštakulniai išryškina išlavintą figūrą

Nesvarbu, ar treniruojatės penkias dienas per savaitę, ar norėtumėte, kad taip būtų, aukštakulniai gali pagerinti jūsų kūno formas. Kaip minėta 1 punkte, aukštakulniai dėl savo liekninančio poveikio sukuria iliuziją, kad galbūt numetėte kelis kilogramus. Tačiau tuo viskas nesibaigia. Parodykite savo išryškėjusias blauzdas, pailgėjusias kojas ir padidėjusį užpakaliuką. Aukštakulniai išryškina blauzdas, todėl kojos atrodo ilgesnės ir stangresnės, o sėdmenys – daug dailesni. Dauguma džiaugiasi šiuo akimirksniu išryškėjusiu ir pailgintu kūnu, juk kas nemėgsta puikiai atrodyti nesilankydamas sporto salėje!

Įsigykite tobulus aukštakulnius iš batukaitau.lt  dabar… tereikia gerų aukštakulnių, kad padidintumėte pasitikėjimą savimi, pagerintumėte laikyseną ir atkreiptumėte visų kambaryje esančių žmonių dėmesį. Raskite savo svajonių aukštakulnių porą dar šiandien, naršydami  internetinėje parduotuvėje.