Apie dantų protezus pasakoja specialistė Aldutė

Džiugu, kad šiais laikais atkurti prarastus dantis yra taip paprasta. Žinoma, paprasta specialistams, tačiau žmonėms, kuriems yra reikalinga procedūra – ir nereikia žinoti smulkmenų, kadangi viską už juos padarys savo srities profesionalai.

Dantų atkūrimui dažniausiai išbandomas protezavimas, kadangi lyginant su implantais – jis kainuoja kur kas pigiau, o kokybė – tikrai labai puiki. Dantų protezai džiugina savo estetika bei funkcionalumu, kuris tarnaus visą gyvenimą. Galiausiai reikia pamiršti išimamus protezus, kadangi šiuo metu fiksuoti – tikrai geriausias pasirinkimas.

Apie tai, kas yra dantų protezai ir kaip juos prižiūrėti – pasakoja specialistė Aldutė.

Norisi, kad dantys atrodytų natūraliai

Asmenys, kurie galvoja apie dantų protezavimą, pirmiausia ieško tokios alternatyvos, kuri padeda džiaugtis ne tik funkcionaliais dantimis, tai yra tokiais, kurie padeda gerai sukramtyti maistą, tačiau taip pat ir tikisi patrauklumo, kurį šiuolaikinė medicina tikrai gali garantuoti.

Implantai, šiuo atveju, dažniausiai atrodo natūraliau, tačiau ir protezai tikrai gali padėti pasiekti labai gerą efektą. Dantys atrodo ne tik natūraliai, tačiau derinami prie Jūsų burnoje likusių tikrų dantų, jeigu tokių yra. Kuriamas toks rezultatas, kuris neleistų niekam suabejoti žmogaus dantų tikrumu“,- teigia Aldutė.

Svarbiausia, žinoma, yra rasti gerą kliniką, kurioje siūlomos inovatyvios protezavimo galimybės. Taip pat rinktis būtent fiksuojamus protezus, kadangi išimami, deja, dažniausiai neatrodo taip natūraliai kaip kad yra tikimasi.

Kaina – vis labiau krenta

Greta funkcionalumo bei estetikos daugeliui žmonių patinka ir tai, kad protezavimas yra gana pigi paslauga. Tačiau mažesnė kaina, nei pavyzdžiui implantavimo, tikrai nereiškia, kad rezultatas bus ne toks kokybiškas.

Jis tikrai bus geras, tik dažniausiai naudojamos ne tokios inovatyvios medžiagos, kurios paprasčiausiai kainuoja pigiau.

Svarbu tartis su tais, kurie siūlo paslaugas legaliai. Tai yra garantija, kad protezai bus patikimi, tarnaus ilgai, atrodys puikiai. Ir tikrai visa tai neturi būti labai brangu“,- teigia pašnekovė.

Juolab, šiuo metu galima pasinaudoti išsimokėjimo galimybe, kuri suteikia galimybę kiekvienam pasinaudoti paslauga.

Funkcionalumas – visam gyvenimui

Nors norisi estetikos, tačiau greta jos labai svarbų darbą atlieka funkcionalumas. Net svarbiausia, kadangi dirbtinių dantų funkcija ir yra tinkamai sukramtyti maistą. Protezai tai labai puikiai atlieka. „Mitas, kad su protezais negalima valgyti labai kieto maisto. Tikrai galima. Tik reikalingi patikimi protezai, tad dėl jums labiausiai tinkamo varianto – kviečiame kreiptis asmeniškai į kliniką“,- pasakoja odontologė.

Gera, kad šiuo metu net ir praradus nuosavus dantis yra galimybės juos gana paprastai susigrąžinti. Svarbiausia yra ieškoti geros klinikos, kur bus ne tik atlikta procedūra, tačiau taip pat ir pateikti atsakymai į klientams kylančius klausimus, kurie natūralu, jog kartais iškyla.