Apie vonios kambario įrengimą – pasakoja dizainerė

Skoningas vonios kambarys, kaip ir visos kitos erdvės namuose, reikalauja žinių. Jų įrengimui reikia laiko. Taip pat ir smulkmenų. Ne veltui šiuo metu dažnas samdosi dizainerius, kurie gali padėti viską sutvarkyti taip, kad gautas rezultatas – pranoktų poreikius.

Visgi, jeigu vonios kambario įrengimas jums yra malonumas, o ne darbas – siūlome skaityti šį straipsnį. Jame pateiksime svarbiausius niuansus, kuriuos turi žinoti kiekvienas kuriantis šią funkcionalią namų erdvę.

Patirtimi dalinasi dizainerė Justė.

Apie vientisą dizainą

Kuriant bet kokią erdvę svarbiausia yra formuoti vientisumą. Žinoma, kad kai kuriems labai patinka antiharmonija. Tuomet dažniausiai be saiko yra derinama daug spalvų, skirtingų stilių. Net ir tokiu atveju erdvė gali atrodyti gražiai, tačiau reikia žinių – kaip tai padaryti. Be patirties tai gali atrodyti gana sunku.

„Jeigu neturite daug patirties įrengimo klausimais – geriausia yra iš karto nuspręsti – koks stilius jums labiausiai patinka. Taip pat galima nuspręsti ir dėl spalvų, kurios bus komponuojamos. Esame tikri, kad tokiu atveju galėsite kur kas paprasčiau rinktis derančius daiktus ir tuo pačiu komponuoti juos tarpusavyje išlaikant stilistinę harmoniją“,- pataria Justė.

Baldai ir kita įranga

Štai pirmiausia kuriant erdvę reikia kuo daugiau dėmesio skirti baldams bei kitai įrangai, kuri suteikia šiai patalpai daugiau funkcionalumo ir galimybė. Kai esminiai baldai bei kiti daiktai jau yra joje – galima derinti smulkmenas.

„Pirmiausia verta nuspręsti, ar Jums labiausiai tinka dušo sienelės, ar pati vonia, o gal kabina“ šiuo metu pasiūla yra labai plati. Rinktis reikia tiek pagal savo poreikius, tiek pati patalpą. Kartais jos išdėstymas yra gana tikslus, konkretūs, tad pasirinkimas yra labai ribotas“,- atvirauja dizainerė.

Tvarkos palaikymui

Taip pat kalbant apie baldus reikia nepamiršti tokių, kurie gali padėti kur kas paprasčiau palaikyti tvarką tokioje erdvėje. Geriausia yra rinktis spintas, kurioje yra kuo daugiau mažų spintelių ir stalčiukų. Jie gali padėti jums kategorizuoti daiktus, sisteminti juos ir kai reikia  kur kas greičiau rasti. Mažos smulkmenos kuria stilių, o pastarasis neatsiejamas nuo tvarkos palaikymo.

Svarbiausia yra ne specialistų patarimai, tačiau Jūsų poreikiai. Mados keičiasi, sukasi ratu, tad visiškai natūralu, kad jums gali nepatikti tai, kas šiuo metu yra ant bangos. Ir esminis dalykas yra kurti tokias erdves, kuriose jaukumą suderinti su funkcionalumu yra gana paprasta.

Arsan „Walk in“ sienelės internetu