„Atėnai“ judėjo zumbos ritmu

atenai 13-1Šilutės sporto ir sveikatingumo centras „Atėnai“ pirmą kartą miestelėnus kvietė į zumbos šventę „Zumba party“.

Zumba – nauja fitneso rūšis, jungianti aerobiką su šokiu. Lankyti zumbos treniruotes – tai dalyvauti smagioje šokio šventėje kiekvieną treniruotę. Linksmi Lotynu Amerikos ritmai – pagrindinis Zumbos muzikos ir judesių stilius. Treniruotės metu atliekami ne tik šokių judesiai, bet ir kūno stiprinimo pratimai pagal paskutines fitneso tendencijas.

Šią nuotaikingą ir pozityviomis emocijomis užburiančią fiestą šilutiškiams atvežė viešnia iš Kauno – moterų sporto klubo „Akela“ trenerė Jovita Vilkienė ir „Atėnų“ trenerė Inga Mikutytė. Į šventę atvyko daugiau kaip 50 žmonių. „Zumba party“ organizatoriai svečius kvietė pamiršti įprastą lietuvišką kuklumą ir pasinerti į aistringą, uždegančią muziką.

Šventės dalyviai linksmai pasišoko, ne vienam teko braukti prakaito lašus nuo kaktos. Salė prisipildė ritmo laisvės, energijos ir geros nuotaikos.

Pasak trenerės Jovitos, zumbos treniruotės metu dirba absoliučiai visas kūnas. Šokant zumbos ritmu stiprinamas pilvo presas ir nugaros raumenys, todėl sumažinamas nugaros apkrovimas bei skausmai, efektyviai deginamos kalorijos, krenta svoris bei pagreitinamas širdies ritmas.

Zumba padeda atsikratyti streso, nes treniruotės metu dėl aktyvaus judėjimo išsiskiria geros nuotaikos hormonai endorfinai, terapiškai veikia ir ritminga muzika bei šokis. Zumba padeda sureguliuoti kraujo spaudimą, stiprina kaulus, todėl sumažina osteoporozės riziką, gerina balansą ir raumenų tonusą.

Sporto klubo „Atėnė“ trenerė I.Mikutytė prieš mėnesį įgijo „Zumba fitness“ tarptautinę trenerio licenziją bei parvežė į klubą šviežiausių naujienų, gerų įspūdžių bei emocijų. Kursai vyko Vilniuje sporto rūmuose, kur „Zumba fitness“ meistras Jaime Farfan, dvi dienas nuo ryto iki vakaro mokė 17 žmonių grupę „Zumba fitness“ pagrindų ir treniruotės subtilybių.

Nuo šiol į „Zumba fitness“ treniruotes kviečiami visi, norintys produktyviai praleisti laiką. Kiekvieną trečiadienį laukia žaismingos choreografijos kombinacijos, padedančios atsikratyti nereikalingų kilogramų, padailinti figūrą, nuotaikinga šėlionė grojant smagiai muzikai. Taip pat trenerė viliasi, kad sparčiai pasaulyje išpopuliarėjusi „Zumba“ suburs draugišką šokio ritmu skriejančią mėgėjų – dalyvių bendruomenę Šilutėje.