Atraskite 5 funkcionalaus ir stilingo miegamojo dekoracijas

Šiandien praktiškos savybės ir savitas braižas interjere tapo neatsiejamu duetu.

Beje, jo dizaineriai skatina dairytis kiekvienoje į namus atkeliaujančioje detalėje. Nustebtumėte, bet rinkoje išties gausu kasdienėje buityje praversiančių elementų, kurie gali prisidėti prie bendro kambarių įvaizdžio. Taip, net ir miegamojo, kuriame neretai karaliauja daiktų gausa. Interjero ekspertai dalinasi keliais tokių praktiškų dekoracijų pavyzdžiais.

1) Išskirtinės daiktų sandėliavimo talpos

Verta pradėti nuo to, kad patogūs namai lygu tikslingai suplanuoti namai. Tik tuomet, kai daiktai turi strategiškai apgalvotas, savas vietas, galima sakyti, kad tai funkcionalus būstas. Tad galite drąsiai pradėti nuo išskirtinių, sumaniam sandėliavimui skirtų talpų paieškos.

Žinoma, esminis čia yra kokybiškas pagrindas – spintos, komodos, lentynos. Vis dėlto, jei tai ne vienetiniai dizainerių kūriniai, vargu ar masyvūs baldai gali būti vadinami puošybos detalėmis. Dėmesį reikėtų atkreipti į elementarias smulkmenas. Pavyzdžiui, dairykitės kokybiško pinto krepšio, originalaus dizaino dėžių, elegantiškos papuošalų dėžutės internetu.

2) Jaukūs tekstilės gaminiai

Miegamojo zona asocijuojasi su įvairiais tekstilės gaminiais. Nepraleiskite progos šiuose pasidairyti unikalių savybių. Pavyzdžiui, išraiškingų tekstūrų, raštų, spalvų paletės. Keli daiktai, kuriuos galite pasitelkti kurdami savitą poilsio oazę:

  • patalynė,
  • pledai,
  • pagalvėlės,
  • lovos užklotas,
  • užuolaidos.

Atrodo, tai tik elementarūs, nuo kasdienės buities neatsiejami objektai? Taip, tačiau teisingai pasirinkus, rezultatas nustebins.

3) Neeiliniai veidrodžiai

Funkcionalioje miegamojo patalpoje neprireiks per daug akcentų, pakaks kelių žvilgsnį prikaustančių variantų. Vienas tokių – dekoratyvūs veidrodžiai. Elektroniniuose interjero salonuose neabejotinai rasite skirtingų stilistikų grožį pabrėšiančių kūrinių. Neeilinių gaminių rėmai dekoruoti įvairiausiais raštais, ryškiomis ar auksu tviskančiomis spalvomis. Tokie veidrodžių modeliai prilygsta meno kūriniams.

4) Dekoratyvūs indai

Ramybe alsuojančiame kambaryje neretai žydi gėlės. Investuokite į unikalias vazas – storo, spalvoto stiklo ar nenugludintos keramikos. Sumanu pasižvalgyti ir daugiafunkcių dekoratyvių lėkščių. Jose galėsite laikyti tiek žurnalus, tiek juvelyrikos dirbinius ar net vaisius.

5) Kilimai

Galiausiai, interjero dizaineriai siūlo įsigyti kelis kilimus. Šiuolaikiniame interjere, kur paliekama vis daugiau atviros erdvės, kilimai subtiliai nubrėžia zonas – darbo ir poilsio. Tai idealus sprendimas tiems, kurie miegamojo kambaryje įrengė nedidelį namų biuro kampelį. Natūralios, minkštos tekstūros suteiks jaukumo, šilumos, o apgalvota spalvų paletė įneš trūkstamo prieskonio.

Atminkite, itin svarbu „nepaleisti“ aukštos kokybės ir savito dizaino kriterijų. Tuomet net ir elementarūs, kasdieniai daiktai taps nepakeičiamomis poilsio oazės puošmenomis.