Atsinaujinusioje „Ingadoje“ – platesnis asortimentas

ingada prekystalis 1Šilutiškių gerai žinoma ir pamėgta baldų parduotuvė „Ingada“ savo pirkėjus pasitinka atsinaujinusi ir išplėtusi prekybos plotą. Todėl nuolatiniai pirkėjai baldus dabar galės išsirinkti iš dar platesnio asortimento.

Gali parodyti daugiau baldų

Daugiau nei 300 kvadratinių metrų neseniai padidėjo Cintjoniškių g. 11A (turgavietės teritorijoje) esančios dviejų aukštų „Ingados“ parduotuvės prekybos plotas. Todėl dabar vyr. pardavėja Rita Subačienė, pardavėjai konsultantai Vaida Pocė ir Kasparas Kubilius pirkėjams jau gali parodyti žymiai platesnį baldų asortimentą.

„Dabar galime parodyti net dvigubai daugiau baldų komplektų“, – sako R.Subačienė. O jos kolegos antrina, kad dabar ir patiems išrankiausiems klientams nebereikės važiuoti į Klaipėdą. Atvirkščiai – pardavėjai sulaukia vis daugiau čia iš uostamiesčio atvažiuojančių pirkėjų, vis daugiau baldų jiems tenka vežti Klaipėdos klientams.

Prie parduotuvės populiarumo prisidėjo ir „Facebook“ puslapis, kuriame besidomintys pirkėjai gali pamatyti ne tik Šilutės, bet ir Šilalės parduotuvėse siūlomų prekių pavyzdžių.

Dar viena naujovė – pirkėjams nebereikia pardavėjų ieškoti atskirame kambarėlyje, jie pasitinka erdviame, moderniai įrengtame vestibiulyje. Mat plečiant prekybinį plotą kartu buvo atliktas ir prekybos salės remontas.

Gluosnių gatvėje prekės mažesnėmis kainomisingada virtuvinis

Vedžiodami po prekybos sales pardavėjai rodo vienas už kitą įdomesnius svetainės, miegamojo ir virtuvės baldų komplektus.

Šeimininkės ypač turėtų apsidžiaugti savo virtuvę papuošusios nauju virtuvės baldų komplektu. „Ingadoje“ gausus visoje Europoje žinomos „Marco“ gamyklos virtuvės baldų pasirinkimas. Tai kokybiški ir patvarūs baldai, kurių spalvą ir atspalvį galima pasirinkti net iš pusantro šimto spalvų paletės.

Baldų pardavėjai nusprendė, kad pirkėjams būtų patogu kartu su baldais įsigyti ir buities technikos. Pageidaujamą įrangą užsisakius „Ingadoje“, ji bus atvežta kartu su baldais.

„Ingadoje“ prekiaujama ir slankiosiomis sistemomis. Tai aukštos kokybės itališka produkcija, jau radusi vietą daugelio šilutiškių namuose. Įmonės meistrai atvyksta į namus, patys išmatuoja, suprojektuoja, o vėliau – sumontuoja tokias sistemas.

Įsigyjantiems baldus ar slankiąsias sistemas klientams dažnai taikomos įvairios nuolaidos.

Šilutėje „Ingados“ parduotuvė yra ir Gluosnių gatvėje. Ji išsiskiria ypač dažnomis akcijomis ir nuolaidomis. Todėl čia labiausiai laukiami tie pirkėjai, kurie nori atnaujinti savo būstą, bet nėra ypač storų piniginių savininkai.