Biorevitalizacija: dažniausiai užduodami klausimai

Norintys atrodyti jaunatviškiau, tačiau natūraliai – turėtų išbandyti biorevitalizaciją, kurios galimybės šiuo metu yra labai plačios.

Džiugu tai, kad ši procedūra tinka beveik bet kokio tipo odai, galiausiai, kad ji išlaiko žmogaus išvaizdą patrauklią natūraliai, o ne sintetiniais metodais.

Biorevitalizacija sulaukia vis daugiau dėmesio, tad domintis ja plačiau – reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kurios ir apsprendžia kaip ir kiek procedūrų reikia konkrečiai Jums.

Visada geriausia dėl smulkmenų yra tartis su specialistais, kadangi jie padeda suprasti kas ir kaip.

Pateiksime Jums atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie šią procedūrą.

  1. Kiek kainuoja procedūra?

Procedūros kainos geriausiai yra matomos internete. Pasižiūrėkite – kokias jas siūlo klinikas ir raskite jums tinkamą variantą. Tiesa, palaukus akcijų – sumokėsite dar mažiau, tačiau kokybė bus tokia pat puiki.

  1. Ar ji yra skausminga?

Naudojami vietiniai anestetikai, kurie padeda išvengti bet kokio galimo diskomforto.

  1. Kiek laiko trunka?

Dažniausiai procedūra trunka nuo 30 iki 60 minučių laikotarpis kinta priklausomai nuo zonos ir reikalingų injekcijų skaičiaus.

  1. Kaip dažnai reikia atlikti?

Sudaromas su specialistu individualus planas jums, kurio reikia laikytis. Tačiau palaikymui reikia kreiptis į specialistą dažniausiai ne dažniau nei kas 6 mėnesius.

  1. Ar reikalingas po jos odos drėkinimas namuose?

Biorevitalizacija padeda labai gerai drėkinti odą. Tačiau ir po jos atlikimo reikia nepamiršti, kad odos drėkinimas kremais bei serumais – vis tiek reikalingas.

  1. Ar reikalinga ypatinga odos priežiūra po procedūros?

Biorevitalizacija nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Tik reikia šiek tiek labiau saugoti odą kelias dienas po jos atlikimo. Taip pat – vengti pirties ir panašiai. Apie tai jums plačiau papasakos medikas.

  1. Kas ją gali atlikti?

Atlikti procedūrą gali tik medikas, kuris turi tam reikalingą išsilavinimą. Visada galima rasti tokius, kurie ją pigiau atlieka nelegaliai. Tai yra didelė rizika jūsų kūnui.

  1. Koks pasiruošimas yra reikalingas?

Visada geriausia yra tartis su specialistu, kurie atlieka procedūras. Tačiau jai nereikia jokio specifinio pasiruošimo. Žinoma, nebent nurodo medikas. Tik nepamirškite, kad kelias dienas po jos oda bus jautresnė, tad reikės ją labiau saugoti nuo aplinkos dirgiklių.

  1. Ar ji tinkama bet kokio tipo odai?

Džiugu, kad ši procedūra puikiai tinka bet kokio tipo odai. Žinoma, labiausiai siūloma tai, kuri yra sausa. Tiesiog jos tikslas yra kuo daugiau drėkinti odą, ją pamaitinti ir tuo pačiu padėti išlikti elastingai. Taigi, sausai odai – būtina, o kitų tipų – labai rekomenduojama.

Išbandžius daugelis žmonių nustemba – kokį efektą galima pasiekti. Išties – jis stebina. Ne tik savo kokybe, tačiau ir tuo, kad neturi jokio neigiamo poveikio. Svarbiausia yra rinktis gerą specialistą, kuris turi teisę teikti tokias paslaugas.