Dantų irigatorius – prabangos prekė?

Žinome, kaip svarbu skrupulingai rūpintis savo dantų būkle. Ir ne tik dėl estetikos ar siekiant užkirsti kelią dantų gedimams, tačiau ir todėl, kad dantų būklė susijusi ir su daugeliu kitų negalavimų. Pavyzdžiui, ar žinojote, jog kartais širdies problemų priežastimi gali būti ne kas kita, o sugedęs dantis?

Nuo mažens žinome, jog dantų šepetėlis ir dantų pasta yra dvi esminės priemonės, reikalingos burnos higienai. Tačiau į šį būtinų dalykų sąrašą itin svarbu įtraukti ir tarpdančių priežiūrai skirtas priemones. O jų gausoje drąsiai galime išskirti burnos irigatorius, padedančius lengvai ir labai efektyviai pasirūpinti tarpdančių švara.

 

Burnos irigatoriaus nauda

Sakysite, ilgą laiką tarpdančiams valyti buvo naudojami specialūs tarpdančių siūlai, tad kodėl gi juos reikėtų keisti tam tikra naujove? Tai čia būtina paminėti, kad irigatoriai prieš tarpdančių siūlus yra daug pranašesni.

  •         Burnos irigatorius nekels diskomforto dantenoms, kai tuo tarpu tarpdančių siūlas jas dirgina.
  •         Dar vienas irigatoriaus pranašumas – šis prietaisas tobulai tinka nešiojantiems breketus ar plokšteles.
  •         Tarpdančių siūlas tarpdančius išvalo tikrai gerai, tačiau – kad ir kaip gaila – jis negali pasiekti nešvarumų, esančių šoninėse dantų „kišenėlėse“. O būtent čia susikaupia nemažai maisto likučių. Irigatorius labai lengvai pasiek tiek šias „kišenėles“, tiek kitas sunkiai pasiekiamas vietas ir pasirūpins preciziška jų švara.

 

Kiek kainuoja burnos irigatoriai?

Jei manote, kad burnos irigatorių galime priskirti prie prabangos prekių, tai klystate. Na, žinoma, galime jį tokia vadinti, tačiau ne dėl kainos, o dėl teikiamo naudų spektro.

Dantų irigatoriaus kaina priklauso nuo įvairių aspektų, pavyzdžiui: režimų skaičius, vandens talpos tūris, komplektacija, automatinio išsijungimo bei kitos daugiau galimybių ir patogumo suteikiančios funkcijos. Aukštos kokybės bazines funkcijas turintį irigatorių įsigyti galite maždaug nuo 30 eurų. Matyti, jog investicija tikrai nėra labai didelė, juo labiau atsižvelgiant į šio prietaiso teikiamą naudą. Galintys investuoti daugiau gali rinktis iš daugiau funkcijų turinčių prietaisų, kurių kainos gali siekti apie 100 eurų ar kiek daugiau.