Dekoratyviniai sodo augalai gyvatvorėms

Specialūs augalai gyvatvorėms idealiai tinka siekiant sukurti jaukią ir uždarą erdvę sode.

Išsirinkus tinkamus augalus ir juos apgalvotai susodintus, net neprireiksi tvoros, nes jau turėsite natūralią, žaluma džiuginančią gyvatvorę. Skaitykite toliau ir sužinosite apie profesionalius aplinkos apželdinimo sprendimus, kurie gali būti idealiai panaudoti pagal Jūsų poreikius.

Platus dekoratyvinių sodo augalų asortimentas

Formuojant gyvatvorę idealiausiai tiks įvairių rūšių alyvos, eglės, tujos, buksmedžiai, specialūs kadagiai, pušys ir daug kitų pasirinkimų. Augalai gyvatvorėms gali būti labai įvairūs. Pasirinkite pagal tai, ar norite tik vasarą žaliuojančios gyvatvorės, ar žaliuojančios visus metus. Įrengti gražią ir praktišką gyvatvorę nėra labai brangu, tačiau kol augalai paaugs gali praeiti nemažai laiko. 

Išsirinkti gyvatvorės augalus galite pagal jų tipą. Vieni iš jų aukštesni ir labiau uždengia kiemo vaizdą, kiti žemesni, skiriasi gyvatvorės tankumas ir augalų augimo laikas. Plačiame medelyno asortimente rasite tiek greičiau, tiek lėčiau augančių gyvatvorės augalų. 

Atkreipkite dėmesį į tai, ar augalai spygliuoti. Geriausia rinktis augalus be spyglių, kad šie nebadytų basų kojų, tačiau jeigu norite, galite rinktis ir gudobeles ar spygliuočius. Taip pat naudinga atkreipti dėmesį į sodo dirvožemio tipą ir būti įsitikinus, ar esamam dirvožemiui Jūsų pasirinktas augalas bus idealus sprendimas.

Gražios gyvatvorės kūrimas

Iš estetinės perspektyvos, didelį vaidmenį atlikti gali gyvatvorės lapelių ir žiedų spalva, forma, dydis. Pirkdami pas specialistus galėsite rasti kone visų dominančių augalų nuotraukas arba atvykti į medelyną apžiūrėti augalus gyvai.

Gyvatvorė dovanos ne tik grožį ir suteiks sodui daugiau žalumos, tačiau tuo pačiu atliks labai svarbią praktinę funkciją – apsaugos nuo vėjo, dulkių ir triukšmo, paslėps sodą nuo pašalinių akių, sudarys daugiau pavėsio.

Pasikonsultuokite su specialistais, kurie padės išsirinkti labiausiai pagal Jūsų poreikius tinkančią gyvatvorės rūšį ir rekomenduos kokybiškus augalų sodinukus.

Kokybiški ir vešlūs, nepaprasto grožio augalai gyvatvorėms ir dar daugiau! Įsigykite dekoratyvinių augalų įvairiems aplinkos apželdinimo poreikiams gera kaina.