Draskyklės katėms – svarbus įrankis jų sveikatai ir įdomesniam gyvenimui

Katės – ypatingi gyvūnėliai, kuriuos labai mėgsta dauguma žmonių. Tačiau auginant juos namuose verta žinoti tam tikrus dalykus, dėl kurių gali nukentėti ir katė, ir namuose esantys daiktai, baldai. O kad taip neatsitiktų tereikia vieno dalyko – draskyklės. Šiame straipsnyje pateikta draskyklės svarba, kodėl ji reikalinga ir kaip tinkamai ją išsirinkti.

Draskyklės yra esminė priemonė kiekvienam naminės katės mylėtojui. Tai ne tik padeda išsaugoti Jūsų baldus nuo žalingų draskymo žymių, bet ir teikia didelę naudą Jūsų katės sveikatai ir gerovei.

Draskyklės yra skirtos ne tik katėms maloniai praleisti laiką, bet ir labai padeda jiems išlaikyti sveiką fizinę būklę. Jų naudojimas skatina sveiką raumenų tonusą, gerina medžiagų apykaitą ir kraujotaką. Be to, tai yra puikus būdas padėti katėms saugiai ir natūraliai žymėti savo teritoriją, taip sumažinant stresą ir nerimą.

Kai kurios draskyklės turi galimybę suapvalinti katės nagus, kad jie nebūtų per aštrūs ar per ilgi. Tai ypač svarbu, nes per ilgi nagai gali sukelti nepatogumų katės judėjimui ir sukelia diskomfortą. Dėl tvarkingai prižiūrimų nagų katė yra sveikesnė ir laimingesnė.

Todėl svarbu rinktis tinkamą draskyklę katėms. Pasirinkimas yra platus, pradedant nuo paprastų žaislinių draskyklių iki sudėtingesnių medinių arba turinčių kelis aukštus ir platformas. Tad labai svarbu atsižvelgti į Jūsų katės dydį, amžių ir pomėgius, aktyvumo lygį. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į draskyklės kokybę, kad ji būtų patvari ir ilgaamžė bei patogi naudoti.

Taip kad draskyklės katėms yra nepakeičiama priemonė rūpinantis katės sveikata ir gerove, taip pat ir namais, kad nebūtų sudraskyti baldai ir sienos bei kiti daiktai. Tokia priemonė patalpoje leidžia katėms išreikšti savo natūralų elgesį, palaiko jų nagų sveikatą ir fizinę būklę. Todėl, jei dar neturite draskyklės savo katei, tai būtų pats laikas į tai investuoti. Tai užtikrins Jūsų kačių laimę ir interjero išsaugojimą.

Suteikite savo katei galimybę išreikšti savo laukinius instinktus ir ji Jums bus dėkinga!