Figūrą formuojantys apatiniai: ar tokius turite savo spintoje?

Aprangos ekspertai tikina, kad bet kokia apranga turi glotniai ir gražiai nugulti ant kūno.

O moterys žino, kad turėti tobulą figūrą, kuriai idealiai tiktų mėgstamiausi drabužiai, nėra lengva užduotis. Tačiau taip yra ne visada – kartais pakanka įsigyti figūrą formuojančius apatinius. Koreguojantys apatiniai atitinkamai suspaudžia pilvą, šlaunis, klubus ir nugarą, kad suteiktų lieknumo efektą. Figūrą formuojantys apatiniai leidžia nesibaiminant dėvėti figūrą išryškinančius drabužius, kad atrodytumėte pritrenkiančiai! Nuo prigludusių palaidinių ir madingų suknelių iki daugybės kitų drabužių – atsiranda galimybė dėvėti viską, ko geidžia širdis. Didelis privalumas yra tai, kad apatiniai figūros formavimui ne tik užtikrina efektyvų rezultatą, bet ir yra lengvai užsidedami, patogūs dėvėti visą dieną ir praktiškai nepastebimi!

Formuojantys apatiniai – kas tai?

Formuojantys apatiniai siuvami iš elastinės medžiagos, kuri puikiai pakoreguoja kūno „trūkumus“, tokius kaip suglebusi oda, odos nelygumai ir kita.

Tiek vyrai, tiek moterys kūno formas dailinančius apatinius naudoja šimtmečius. Anksčiau populiariausi buvo korsetai, elastinės juostos, diržai, gaminami iš itin standžių medžiagų. Dabar situacija visiškai pasikeitusi – koreguojantys apatiniai yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, juos patogu dėvėti. Šiuolaikiniai koreguojantys apatiniai leidžia atrodyti išvaizdžiai ir jausti didesnį pasitikėjimą savimi. Tačiau būtina pasirinkti tinkamą formuojančių apatinių modelį, nes vieni tobulina juosmens linijas, kiti – pilvą, treti – šlaunis. Yra ir tokių, kurie patobulina visas kūno linijas.

Kodėl šiuolaikiniai figūrą formuojantys apatiniai yra efektyvūs?

Per pastarąjį dešimtmetį audinių technologijų ir apatinio trikotažo dizaino proveržiai leido sukurti apatinius, kurie idealiai padailina kūną. Lengvi ir ploni apatinių audiniai leidžia jaustis itin patogiai. Taip pat tokie apatiniai neturi siūlių, jie yra vientisos medžiagos, todėl  nesukuria jokių nelygumų, nekyla, neišlenda iš po drabužių. Šiuolaikiniai formuojantys apatiniai koreguoja kūną efektyviai, kaip niekad anksčiau.

Formuojančių apatinių modeliai – kokį pasirinkti?

Šiandien galima rinktis iš daugybės skirtingų formuojančių apatinių modelių: šortukus, aukšto liemens figūrą formuojančias apatines kelnaites, vientisas glaustinukes, krūtinę tobulinančias liemenėles, apatinių komplektus ir pan.

Vientisi apatiniai (glaustinukės) idealiai tinka viso kūno transformacijai ir maksimaliems rezultatams pasiekti. Tokie apatiniai suteikia tvirtą formą, lieknesnį įvaizdį, pašalina nereikalingus kūno iškilimus, nelygumus ir bendrai padalina figūrą. Kai kurios glaustinukės taip sumažina kūno apimtis, kad netgi galima dėvėti dydžiu mažesnius drabužius.

Juosmenį tiesinantys apatiniai idealiai tinka siekiant ištiesinti nugarą ir paryškinti krūtinę. Juos galima dėvėti su aptempta apranga, kuri reikalauja lygių kūno linijų ir papildomos formos. Tokie figūrą formuojantys apatiniai turi petnešėles, todėl nenukrenta ir leidžia mėgautis visiška judėjimo laisve. Jie išlygina visą juosmens sritį, todėl sukuriamas vizualiai plonesnis siluetas.

Figūrą formuojantys šortai skirti patobulinti pilvą, juosmenį, klubus. Kai kurie taip pat gali išryškinti sėdmenis. Tokius šortukus rekomenduojama dėvėti su pieštuko formos sijonu, aptemptomis suknelėmis, kelnėmis iš litin aptemptų medžiagų ar net džinsais. Tiesa, būtina įsigyti tinkamo dydžio šortus, nes per maži gali skausmingai įsirėžti į kojas.

Aukšto liemens figūrą formuojančios apatinės kelnaitės tinkamiausios, kai norima patobulinti pilvo sritį. Galima rinktis šiek tiek paaukštinto liemens kelnaites arba visiškai juosmenį dengiančias kelnaites – priklausomai nuo to, kokio poveikio pageidaujama.

Figūrą formuojantys apatiniai vyrams

Mažai kas žino, jog formuojantys apatiniai yra pritaikyti ir vyrams. Tai puikus sprendimas ypatingoms progoms arba norint pakoreguoti kūno linijas. Savo asortimente vyrams turime maikutes, juosmens diržus, kelnaites aukštu juosmeniu bei vyriškus korsetus.

Tad figūrą koreguojančių apatinių yra išties daug ir įvairių. Juos geriausia įsigyti specializuotose parduotuvėse, kuriose ypatingas dėmesys skiriamas kokybei, ilgaamžiškumui, komfortui. Nežinote, kaip tokią rasti? Kreipkitės dėl konsultacijos ir padėsime pasirinkimę Jums optimalų sprendimą interneto apatinių parduotuvėje https://www.trauzai.lt/!