FK „Šilutė“ kovos 2022-ųjų Hegelmann LFF taurės turnyre

Jau netrukus prasidės naujasis Hegelmann LFF taurės turnyras, kuriame šiemet startuos 54 komandos.

lff.lt nuotr.

Tradiciškai turnyre dalyvauja visos norinčios komandos, tačiau dėl pastaruosius porą metų pasaulį kausčiusios pandemijos, 2020-ųjų ir 2021-ųjų Hegelmann LFF taurės sezonuose dalyvauti galėjo tik trijų aukščiausių šalies divizionų (Optibet A lygos, Optibet Pirmos lygos ir LFF II lygos) ekipos.

Šiemet vėl nuspręsta leisti dalyvauti visiems norintiems klubams, o savo norą, be trijų aukščiausių lygų ekipų, pareiškė dar 22 komandos. Tai reiškia, jog šio sezono Hegelmann LFF taurės turnyre iš viso dalyvaus 54 komandos – 10 iš Optibet A lygos, 11 iš Optibet Pirmos lygos, 11 iš LFF II lygos bei dar 22 žemesnių lygų komandos. Turnyre dalyvauti negali dublerinės klubų komandos.

Pirmajame taurės etape nedalyvaus 10 Optibet A lygos komandų – iš likusių 44 komandų burtų keliu bus sudarytos 22 poros. Kitame etape prie visų 22 rungtynių laimėtojų prisijungs ir 10 Optibet A lygos ekipų, tad kovą pratęs 32 ekipos. Po antrojo etapo lauks aštuntfinalis, ketvirtfinalis, pusfinalis ir finalo rungtynės. Visuose etapuose bus žaidžiamos vienerios rungtynės, kurių laimėtojai pateks į kitą etapą.

Taip pat visuose taurės etapuose žemesniame divizione žaidžianti komanda turės namų pranašumą, jei bus ištrauktos dvi tos pačios lygos komandos – namuose žais ištraukta pirmoji.

LFF II lyga: Vilniaus „TransINVEST“, FK „Šilutė“, Kybartų „Sveikata“, Joniškio „Saned“, Kauno
„Fortūna“, Utenos „Utenis“, FSK „Radviliškis“, Klaipėdos FM, Tauragės „Tauras“, Vilniaus „Ateitis“, Vilniaus „Viltis“.
Penktadienį ištraukti pirmo etapo burtai, mačai turės būti sužaisti balandžio 21-26 d. FK „Šilutė“ (LFF II lyga) namuose žais su Joniškio „Saned“ (LFF II lyga).