FK „Šilutė“ turnyrinės lentelės viršuje

Praėjusią savaitę LFF II lygos Vakarų zonos komandos sužaidė 7 rungtynes, komandos jau įveikė penktąjį turą. Įdomu tai, kad praėjusio sezono čempione tapusi ir šį sezoną pergalingai pradėjusi „Radviliškio“ komanda stumiama iš lyderio pozicijų. Šiuo metu tarp 12 Vakarų zonos komandų pirmauja „Neptūnas“.

„Šilutė“ sutriuškino „Saned“

Liepos 8 d. „Šilutė“, kurią treniruoja Svajūnas Česnulis, namuose žaidė prieš Joniškio „Saned“, kurios treneris – Edmundas Bernotas. Šios varžybos mūsų komandai ir ją palaikiusiems sirgaliams baigėsi ypač džiugiai – „Šilutės“ vartininkas Artūras Normantas į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Šilutė“ pranašumą prieš „Saned“ demonstravo jau pirmajame kėlinyje. Pirmasis įvartis Sauliaus Kužmarskio saugomus „Saned“ vartus pasiekė 26 varžybų minutę. Jo autorius – „Šilutės“ saugas Justas Milius. Vėliau – pora pražangų, kurias užsidirbo joniškiečių saugas Robertas Visockas ir šilutiškis J. Milius. Dar po minutės į „Saned“ vartus įskriejo dar vienas įvartis, jį įmušė „Šilutės“ puolėjas Vilius Giedraitis.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Saned“ žaidėjas Donatas Gudmonas užsidirbo geltoną kortelę, o „Šilutė“ ir save, ir sirgalius toliau džiugino įvarčiais: 70 ir 75 minutėmis rezultatą iki 4:0 pakėlė du įvarčius pelnęs gynėjas Evaldas Užkuraitis. Tokius skaičius švieslentė rodė iki rungtynių pabaigos.

„Šilutė“ įveikė „Rosą“

Liepos 12 d. penktojo turo susitikimus „Šilutė“ užbaigė pergalingai, namuose žaidusi prieš Klaipėdos „Rosa“ (treneris Rimantas Vilavičius).

Pirmojo kėlinio pradžia buvo rami, veiksmas pagreitį įgavo po pražangos, kurią 38 min. užsidirbo „Rosos“ saugas Audrius Gadeikis. Praėjus vos minutei – įvartis: Luko Nedzinsko saugomus „Rosos“ vartus taikliai atakavo „Šilutės“ puolėjas Robertas Šmitas.

Antrajame kėlinyje, 69 min., geltona kortelė iškelta šilutiškių gynėjui Giedriui Ratkui. Po kelių minučių „Šilutė“ džiaugėsi antruoju įvarčiu, kurį į varžovų vartus sėkmingai paleido J. Milius. 2:0 – tokiu rezultatu baigėsi „Šilutės“ ir „Rosos“ susitikimas.