G. Juška – rezultatyviausias lygos žaidėjas

Balandžio 15 d. „Šilutės“ futbolininkai Žemaitijos sostinės stadione į „Džiugas“ B komandos vartus įmušė 7 įvarčius ir iškovojo pergalę, rezultatu 7:1. Šiuo metu šilutiškiai turnyrinėje lentelėje užima pirmąją vietą.

G. Juška tapo rezultatyviausiu LFF II lygos žaidėju.

Netrukus 40-ąjį gimtadienį švęsiantis telšiškis Gvidas Juška savaitgalį su „Šilutės“ komanda lankėsi gimtajame mieste ir trimis įvarčiais prisidėjo prie savo komandos pergalės 7:1 prieš „Džiugą“ B. Šįkart praktiškai be pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavę telšiškiai dabartiniams lygos lyderiams neturėjo ką priešpastatyti. Savo ruožtu G. Juška su kompanija pamatus pergalei sudėjo per pirmąjį rungtynių kėlinį, kuris buvo laimėtas 4:0.

Be G. Juškos, šioje dvikovoje trimis įvarčiais pasižymėjo ir Algimantas Bačanskis. Pastarajam tai buvo pirmieji įvarčiai šiame sezone. G. Juškai – trečias, ketvirtas ir penktas. Su tokiu rezultatu jis tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju.

„Tikrai nekeliu sau tikslo būti rezultatyviausiu. Net ir nenoriu to. Man žymiai maloniau būtų, jei rezultatyviausio titulas atitektų kokiam šešiolikmečiui ar septyniolikmečiui. Ir net nebūtinai jis būtų iš „Šilutės“ komandos“, – sakė G. Juška. Kitas rungtynes šilutiškiai žais namuose balandžio 30 dieną, 14 val., su Vilniaus FM „Ateities“ komanda, turnyrinėje lentelėje užimančia 12 vietą.