Gėlių pristatymo paslaugos: kokias puokštes renkasi lietuviai?

Norite parodyti mylimam žmogui, koks jis jums yra svarbus? Tokiu atveju siūlome be jokios progos dovanoti gėlių puokštę, kuri dažniausiai pasako daugiau nei žodžiai. Gėlių pristatymas yra ta paslauga, kuri atveria galimybes tai padaryti kur kas paprasčiau.

Tokias paslaugas siūlantys floristai pastebi, kad lietuviai vis dažniau užsako labai dideles puokštes, kurios gal ir kainuoja brangiau, tačiau taip pat atrodo įspūdingai.

Norisi įmantriausių gėlių

Lietuviai vis dažniau renkasi puokštes, kuriose yra komponuojamos įmantrios gėlės. Jos dažniausiai tarsi parodo, kad žmogus labai mylimas ir jam norisi dovanoti kuo geriausią kokybę. Juk dažniausiai neįprastos gėlės kainuoja brangiau, tačiau lietuviai sumokėti – gali ir noriai tai daro. Pastebima štai tokia tendencija.

Pristatymas su daina

Kai kurie užsako ne tik gėles, tačiau taip pat ir paslaugą, kuri apima įmantrų gėlių pristatymą. Tokis gėlių pristatymas dažniausiai būna atliekamas kokio nors personažo, kuris gali dainuoti, groti, šokti. Žinoma, tai bus labai maloni staigmena tam žmogui, kuris laukia gėlių. Arba jų nesitiki. Tuomet staigmena yra dar didesnė.

Tradicinės lauko gėlės

Taip pat daugeliui žmonių patinka paprastos puokštės, tačiau tokios, kurios atrodo labai jaukiai. Jose dažniausiai komponuojamos tradicinės lietuviškos gėlės, kurios auga laukuose. Žinoma, tinka ne visoms progoms, tačiau pastebima, kad tokias užsisako vis daugiau žmonių, kadangi prioritetą teikia paprastumui, kuris tuo pačiu kvepia Lietuva.

Ne tik šventėms

Galiausiai nepamirškite, kad galima ir reikia nustebinti mylimą žmogų ne tik per šventes, tačiau ir be progos. Galima pasidžiaugti, kad vis daugiau lietuvių tai renkasi, kadangi parodyti mylimam žmogui, kad jis yra svarbus – niekada nėra per sunku ir svarbiausia – niekada neturėtų būti per dažnai. Juk ir kiekviena diena yra ypatinga.

Gėlės yra nuostabi dovana, prie jos daugiau nieko ir nereikia, kadangi tai yra gyvybė, energija ir tuo pačiu grožis, kurio vertas kiekvienas. Galiausiai, juk dovanoti yra taip gera, o šiuo metu viską užsisakyti internetu – taip paprasta. Kodėl gi ne?

Floravito paslaugos Kaune