Į ką atsižvelgti prieš perkant mobilųjį telefoną?

Telefonas yra būtinas daiktas kiekvienam žmogui, dėl to jį reikia tinkamai pasirinkti. Dėl daugybės išmaniojo telefono teikiamų funkcijų jis yra būtinas bendravimo, darbo ir pramogų įrenginys.

Kaip išsirinkti modelį, atitinkantį jūsų reikalavimus? Šiuolaikinis išmanusis telefonas – tai įrenginys, sujungiantis telefono, fotoaparato, filmų ir muzikos grotuvo, interneto naršyklės ir nešiojamos žaidimų konsolės funkcijas. Telefono funkcijų skaičius reiškia, kad ne kiekvienas modelis gali užtikrinti vienodą našumo lygį visose kategorijose. Pavyzdžiui, vienas įrenginys turi didesnės raiškos kamerą, o kitas – didesnį ir geresnį techninį ekraną.

Dėl įvairių savybių ir skirtumų verta atsakyti į šį klausimą, ar telefonas darbui, ar
pramogoms, prieš perkant telefoną:

  • Pramogos: naršyti internete, žaisti žaidimus, klausytis muzikos, fotografuoti ir filmuoti. Atkreipkite dėmesį į ekrano dydį. Jei žiūrite vaizdo įrašus ir filmus telefone, rekomenduojama naudoti plačiaekranį ekraną. Tačiau ekrano skiriamoji geba yra tokia pat svarbi kaip telefono dydis. Patikrinkite objektyvo ir jutiklio kokybę, kad gautumėte aiškią skiriamąją gebą.Baterija. Mėgstantiems telefone žaisti žaidimus, daug naršyti internete ar leisti laiką žiūrint YouTube video siužetus, pravers didesnė, bent 3500 mAh talpos baterija. Įprastiniams darbams, kuriuos atliekate telefonu, užteks maždaug 3000 mAh talpos baterijos, kurios energijos turėtų pakakti visai dienai.

  • Darbas: Tikrinti el. laiškus, redaguoti tekstinius dokumentus, skaičiuokles, dalyvauti vaizdo pokalbiuose, naršyti internete. Šiuolaikiniuose telefonuose procesorių greitis nebėra toks svarbus, nes net ir vidutinės klasės telefonai yra pakankamai spartūs gerai atlikti kasdienius darbus. Rinkitės galingesnį procesorių nebent tada, jei telefonui dažnai paskiriate sudėtingas užduotis: redaguojate ar kuriate dokumentus, vienu metu naudojatės keliomis programėlėmis ar tiesiog norite geriausio telefono. Elektroninio pašto tikrinimui ir naršymui socialiniuose tinkluose aukščiausios klasės procesorius nėra būtinas.

Norintys įsigyti Android ar Apple pirmiausia turėtų žinoti, kad tarp šių dviejų sistemų yra didelių skirtumų. Negalite naudoti Apple įkroviklio Android telefonams ir Android telefono įkroviklio iPhone telefonams. Kaip „Android“ telefonai turėtų būti įkraunami naudojant originalų įkroviklį, „iPhone“ turėtų naudoti savo originalų įkroviklį. Tačiau kalbant apie programų ar programų atsisiuntimą, „Android“ neveikia taip selektyviai, kaip „Apple“. „Apple“ sutinka į savo nešiojamąjį kompiuterį ar telefoną įdiegti tik savo parduodamas programas. Priešingu atveju bet kuri įdiegta programa ar programa pateiks klaidą, kuri neveiks.

Nors išmanieji telefonai yra panašūs, tačiau rekomenduojama atkreipti dėmesį į techninius parametrus, kurie vienaip ar kitaip turės didesnės įtakos patogumui. Daugiau įdomių ir naudingų skaitinių rasite tnews.lt ir itbaze.lt.