Į Savivaldybės biudžetą įplauks papildomų pajamų

Šilutės savivaldybės politikai visuomet palankiai priima sprendimo projektus, kuriais didinamas Savivaldybės biudžetas.

Taip iš paukščio skrydžio atrodė griauti pradėtas pastatas Rusnės g., kuriame baigus rekonstrukciją įsikurs Sporto kompleksas.

Šiuo metu planuojama, kad artimiausiame savivaldybės tarybos posėdyje, kuris įvyks jau ketvirtadienį 2021 m. metinis pajamų planas bus papildytas iki 57,94 mln. eurų. Kitaip tariant, biudžetas padidės 1,53 mln. eurų, nei buvo planuota metų pradžioje.

Savivaldybės tarybos komitetuose Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė pristatė Savivaldybės 2021 metų patikslintą biudžeto planą ir nurodė tokio pasikeitimo priežastis.

Lietuvos sveikatos apsaugos ministro įsakymu, savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui skirta papildoma 1160 eurų dotacija patirtoms išlaidoms, susijusioms su darbo užmokesčio kompensacijos didinimu.

Sprendimo projektą pristatė D. Mongirdaitė.

LR Vyriausybė Savivaldybei padidino lėšų, skirtų projektų finansavimui, pajamų planą dar 586 126 eurais.

Valstybės investicijų programai vykdyti numatyta skirti 943 000 eurų. Daugiafunkcio sporto komplekso Šilutėje, Rusnės g. 10 A rekonstravimui numatyta skirti 421 000 eurų, Šilutės kultūros ir pramogų centro pastato Šilutėje, Lietuvininkų g. 6, rekonstravimui – 522 000 eurų.

Pasak savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio, lėšos, kurias dabar paskyrė Vyriausybė Šilutės kultūros ir pramogų centro pastatui rekonstruoti jau yra galutinės. Tikimasi, kad pastatas šiemet bus baigtas rekonstruoti.

Daugiafunkcio sporto komplekso rekonstrukcijai užbaigti lėšų dar nepakaks. Vyriausybė žada, kad dar apie 400 000 eurų, kurių reikia darbams užbaigti, bus paskirta šių metų trečiame ketvirtyje.

Komercijos direktorius, korespondentas