Ieškote prabangios ir išskirtinės vietos pavalgyti? Vanille Lounge laukia jūsų!

Aukštos kokybės maistas, pasaulyje pripažintų gamintojų gėrimai ir brangūs cigarai – tai verslo klasės asmenų pageidavimai ir prabangą mėgstančių žmonių norai. Juos išpildyti gali sostinės Vilniaus gatvėje įsikūręs ir jau greitai dešimtmetį švęsiantis verslo klasės restoranas-baras „Vanille Lounge“.

Maistas – sotus, skanus ir ypatingas

Restoranas – tai vieta, kur tikimasi gauti skanaus maisto, profesionaliai pagamintų patiekalų ir malonų aptarnavimą. Tokios vietos labai dažnai pasirenkamos ir pagal tai, kokios šalies virtuvės patiekalai mėgstami. Esate ištikimas Europos virtuvės gerbėjas? O gal norite ja nustebinti atvykėlius iš svetur? Užsukite į „Vanille Lounge“ – šio restorano meniu turės kuo nustebinti kiekvieną.

Vanille Lounge“ meniu rasite europietiškų patiekalų, kurie gaminami kitaip – paįvairinant juos ypatingais prieskoniais ar išskirtinio skonio suteikiančiais žalumynais. Galėsite rinktis iš tokių patiekalų kaip šlapio brandinimo jautienos išpjova, anties krūtinėlė, griliuje kepta žuvies filė, škotiška lašiša, jaučio žandas ar saliero šaknies kepsnys. Taip pat galėsite mėgautis ir delikatesiniais užkandžiais: lietuviškais sūriais, salotomis (su krevetėmis, jaučio išpjova ar keptu Haloumi tipo sūriu), „Tagliatelle“ (krevetės su geltonųjų paprika kremu“ arba rūkytos lašišos ir šamo užkandžiais.

Kad restorano svečiai išeitų visapusiškai pasisotinę ir laimingi, čia siūloma ir unikalių desertų, neužmirštamam skoniui pajausti. Galima rinktis „Baltojo šokolado bloką“ (pieniškas biskvitas su fermentuotomis uogomis), „Cream caramel“ (keptas kremas), „Limoncello“ ledus ar „Mille Feuille“ desertą (karamelizuoti obuoliai, šokoladinis kremas ir braškės). Tai ne tik viliojančiai skamba, bet ir nepaprastai skanu!

Gėrimai – prabangūs, išskirtiniai ir rinktiniai

„Vanille Lounge“ įkūrėjai stengėsi, kad tai būtų vieta, kur kiekvienas galėtų pasimėgauti ne tik kokybišku maistu, bet ir prabangiais gėrimais, todėl restrano meniu galima rasti kruopščiai atrinktų šampanų, vynų ir kitos rūšies gėrimų. Ką čia atrasite?

Vynas: kvapnus, manieringas ir praturtintas įvairiais prieskoniais. Restorano asortimente gausu lengvų, gaivių, sodresnio ar intensyvesnio skonio vynų.

Šampanas: daugybė jo rūšių iš įvairių regionų – „Buzy“, „Cramant“, „Chouilly“, „Vertus“, „Aÿ“, „Avize“, „Villers-Marmery“, „Ambonnay“, „Verzenay“ ir kt. – vynuogynų.

Viskis: geografinės kilmės, skirtingų ir retų brandinimui parinktų statinių ir stiliaus įvairovė.

Romas: platus pasirinkimas pagal gėrimo kilmės vietą – Martinikos „Agricole“, Panama, Jamaika, Guatemala, Barbadosas.

Ir tai dar ne viskas – restorane galima paragauti labai retų konjako, armonjako, džino, tekilos, grapos, kalvadoso, likerių rūšių, taip pat įvairių kokteilių.

Pasinerkite į gėrimų pažinimo platybes – jos išties maloniai nustebins. O jei savarankiškai išsirinkti gėrimą ir suderinti jį su maistu atrodo sudėtinga, tai padaryti padės profesionalus restorano someljė.

Cigarų kambarys – įspūdžiui sustiprinti

Cigarų kambarys – tai unikali vieta, kuri buvo kurta tam, kad supažindintų su tikru cigaro charakteriu, atskleistų rūkymo subtilybes ir leistų pasinerti į neužmirštamą cigarų rūkymo procesą. „Vanille Lounge“ įkurtas cigarų kambarys nuolat plečia savo gerbėjų gretas ir pelno itin aukštus įvertinimus. Žinote kodėl? Nes leidžia atrasti ir pajausti tikro cigaro rūkymo ritualą. Patenkinti lieka tiek rūkantys profesionalai, tiek atsitiktiniai smalsuoliai, tiek pradėti rūkyti nusprendę asmenys.

„Vanille Lounge“ kviečia kartu švęsti ypatingas šventes, paminėti išskirtines progas ar tesiog skaniai pavalgyti su mylimu žmogum ar draugų kompanija. Galima užsakyti ir verslo pietus. Restoranas Vilniuje priima išankstines rezervacijas telefonu +370 (602) 22 454 arba el. paštu info@vanillelounge.lt. Tik iš anksto rezervavę staliuką ar vietą restorane, galėsite būti tikri, kad šventė, vakaras ar pietūs praeis sklandžiai, sėkmingai ir įsimintinai.

Daugiau apie mūsų restoraną Vilniuje: https://vanillelounge.lt/