Ir kaime trumpam palikti nerakintą automobilį nesaugu

670px-Unlock-the-door-by-using-a-key-Step-2Pernai vieną rugpjūčio pavakarę vyriškis automobiliu atvyko apsipirkti į Katyčių kaimo parduotuvę. Ketindamas greitai sugrįžti, automobilio neužrakino, tačiau išėjus iš parduotuvės jo laukė staigmena – automobilyje sėdėjo neblaivus pažįstamas.

Nors vyrai ir pažinojo vienas kitą, bet vairuotojui pareikalavus neprašytą keleivį išlipti iš automobilio, geruoju susitarti nepavyko. Svetimame automobilyje įsitaisęs S.M. pradėjo šūkauti, keiktis ir įžeidinėti automobilio savininką, kol galiausiai į darbą paleido kumščius ir pradėjo trankyti vairuotojo pusės priekines dureles ir priekinį automobilio stiklą.

Neapsikentęs dėl tokio įžūlaus elgesio Ž.J. paskambino pagalbos centrui ir besipriešinantį įsibrovėlį jėga ištraukė iš automobilio. Pastarasis nukrito ant akmeninio grindinio.

Įsėdęs į automobilį savininkas pamatė, kad įskeltas automobilio priekinis stiklas, nuplėšta vairuotojo pusės durų apdaila, dėl to nesidarinėja langas. Automobilio apgadinimas įvertintas kiek daugiau nei 550 Lt.

Vakaro ramybę sutrikdžiusiojo draugas paliudijo, kad prieš porą valandų iki įvykio pas jį buvo užėjęs labai girtas S.M. Vis dėlto draugas dar pasiuntė S.M. nupirkti alaus ir pats jam davė pinigų.

Nesulaukęs alaus, draugas pastebėjo, kad parduotuvės aikštelėje stovi tamsios spalvos automobilis, iš kurio kažkas tempia ir ant grindinio numeta alaus išėjusį S.M.

Vėliau savo vyro pasigedo ir žmona. Ji nuėjusi iki parduotuvės pamatė, kad ant grindinio guli jos vyras, praradęs sąmonę.

Moteris iškvietė greitąją medicinos pagalbą. Atgavęs sąmonę, vyras buvo neprognozuojamas ir agresyvus, į ligoninę nevažiavo, į ją kreipėsi tik kitą dieną. Medikų paklaustas, kas nutiko, sakė, kad apie įvykio aplinkybes nieko neprisimena.

Teismas chuliganui nurodė atlyginti apgadinto automobilio remonto išlaidas ir skyrė 40 parų areštą.
Nuosprendis galėjo būti skundžiamas.