Išmanūs būdai, kurie padės atsinaujinti ir net sutaupyti namuose

Nepaisant pasaulinės technologinės pažangos, žmonės vis dar visiškai pasitiki lempute, kuri yra svarbiausias šviesos ir šilumos šaltinis.

Pexels.com nuotr.

Nuo paprasčiausių žibintų, šviečiančių palei laiptus naktį, iki manipuliavimo žmogaus apšvietimo programomis, gerove. Faktas: geriausiai jaučiamės prie natūralios šviesos, todėl moderniausiose šiuolaikinėse patalpose, kuriose rūpinamasi gyvenimo kokybe iki subtiliausio lygmens, kuriamas saulės šviesai kuo artimesnis apšvietimas. Tuo pasirūpina viena iš pastatų automatikos funkcijų – apšvietimo kontrolė. Naujausios technologijos ir inovacijos vis sparčiau skinasi kelią į kiekvienus namus. Neatsiejamu šiuolaikinių namų akcentu yra išmanusis apšvietimas, padedantis ne tik taupyti elektros energiją, tačiau ir suteikiantis platesnes šviesos valdymo galimybes, kokybiški šviestuvai.

Pranešime spaudai ekspertai dalinosi patarimais, kodėl planuojant namų apšvietimą reikėtų pagalvoti apie išmaniuosius sprendimus bei atskleidė, kaip tokį apšvietimą tinkamai įsirengti patiems

Specialistai atkreipia dėmesį, kad lietuviai vis dažniau ieško modernių namų sprendimų, kurie sutaupytų laiką ar išteklius ir padėtų lengviau išspręsti šeimos problemas. Todėl galimybė valdyti apšvietimą išmaniuoju telefonu sėdint ant sofos žavi ne vieną. Daugeliui žmonių labiausiai pažįstama situacija – patogiai sėdi prie televizoriaus ir niekada nesinori įjungti šviesos. Panašiai sunku atsikelti ir užgesinti šviesą nuėjus miegoti ir skaitant. Todėl išmanusis apšvietimas tinka ne tik technologijų entuziastams, statantiems išmaniuosius namus, bet ir praktiškas sprendimas kiekvienai šeimai. Naudodami išmanųjį įrenginį galite nuotoliniu būdu pritemdyti arba keisti spalvą, nustatyti, kad apšvietimas automatiškai įsijungtų arba išsijungtų, pritemdytų arba keistų spalvą pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį, o apšvietimą reguliuoti pagal patalpoje skambančią muziką.

Išmaniosios lemputės ar lempos leidžia individualiai nustatyti norimą sceną arba pakeisti apšvietimo funkciją pagal skirtingų kambarių poreikius. Mūsų darbingumas ir dėmesio lygis priklauso nuo erdvės apšvietimo. Todėl studijose, dirbtuvėse, vaikų kambariuose turėtų būti intensyvesnis apšvietimas, kad vaikai mokytųsi, nes tai skatina susikaupti. Specialistų teigimu, išmanusis apšvietimas miegamajame taip pat gali suteikti patogumo ankstyvam rytui. Jei šviesa įjungiama tinkamu laiku ir palaipsniui pasiekia maksimalų ryškumą, nesukeldama diskomforto, bus lengviau keltis ryte, tai yra kaip ir pakartotinai kylanti saulė.

Yra ekonomiškesnis pasirinkimas, suteikiantis tokio tipo apšvietimą norintiems sutaupyti

Išmaniame apšvietime naudojamos ekonomiškiausios rinkoje esančios LED lemputės. Nors pačios lemputės yra šiek tiek brangesnės nei įprastai, tačiau jų tarnavimo laikas yra ilgesnis”, – sakė ekspertas. Taip pat galima sutaupyti energijos sumažinant šviesos kiekį erdvėje, kur reikia tik atsarginių lempų, taip išvengiant išteklių švaistymo. Būtų puiku, jei jums reikėtų grįžti tik iš garažo durų.Mūsų asortimente rasite net daugiau nei 100 populiariųjų pakabinamų LED šviestuvų, led šviestuvai iš https://www.visisviestuvai.lt/.  Įvairių formų, spalvų ir stilių šviestuvai derės prie daugelio namų interjerų. Jei projektuojate ar norite atsinaujinti didelę erdvę – pakabinamas LED šviestuvas yra tai ko ieškote! Siūlome Jums tiek drąsių sprendimų paremtus, tiek standartinius, minimalistinius šviestuvus. Šioje kategorijoje rasti įvairenybę formų, kurios tik netik prie interjero, bet ir atspindės kūrybišką Jūsų pusę. Mažesnėse erdvėse karaliauja lubiniai LED šviestuvai. Jie praktiški, stilingi, niekuo nenusileidžiantys pakabinamiesiems. Lubiniai šviestuvai taip pat gali būti su įmantriomis detalėmis arba paprasti.  Siūlome Jums išsirinkti tinkančia šviestuvo korpuso ar rėmo spalvą , apsvarstyti dydį ir nieko nelaukiant atsinaujinti apšvietimą!