Jaunieji šilutiškiai – Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo laimėtojai

Šilutės sporto mokyklos (SM) lengvaatlečių komandos lyderiauja Lietuvos rajonų jaunių (2007-2006 m.) ir jaunimo (2005-2004 m.) čempionatuose. Sausio 6-7 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže garsiai skambėjo Šilutė, nes net 19 kartų lipo ant apdovanojimų pakylos trenerių L. Leikuvienės ir A. Urmulevičiaus auklėtiniai.

Sportininkai varžėsi ne tik individualiai, bet ir dėl komandinių rezultatų. Jaunių amžiuje buvo skaičiuojama 15 geriausių komandos sportininkų rezultatų, o jaunimo tarpe – 8. Jaunių grupėje nugalėtoja 60 m bėgime tapo pastaruoju metu itin sparčiai tobulėjanti Gabrielė Urniežiūtė. 60 m barjeriniame bėgime antrą, o trečią vietą 300 m užėmė Nojus Petraitis. Mykolas Maurius iškovojo trečias vietas 60 m b/b ir 600 m bėgimuose, Goda Šiaudvytytė dvi trečiąsias vietas 600 ir 1500 m kliūtiniame bėgime, Vytautė Vasiljevaitė buvo antra 3000 m ir trečia 1000 m bėgimuose.

Švėkšniškiai Raman Budiukin ir Deimantė Agintaitė trišuolio rungtyje užėmė antrą ir trečią vietas, vyresnieji jų draugai jaunimo grupėje Vilius Liorencas ir Ednaras Serapinas neįveikiami buvo aukščio sektoriuje – iškovotos pirma ir antra vietos. Domantas Vaidila stumdamas 6 kg rutulį užėmė trečią vietą, abiturientai šilutiškiai Naglis Kuturys ir Kamilė Stankutė bėgdami 600 m nuotolius užėmė trečias vietas, o 60 m b/b Kamilė buvo antra. Estafetiniame 4×200 m bėgime merginos Kamilė, Goda, Vytautė, Gabrielė iškovojo antrą vietą, o vaikinai Nojus, Naglis, Mykolas ir Raman užėmė trečią vietą.

Sporto mokyklos inf.