Ką daryti, kai trūksta pasitikėjimo savimi ir savo stiliumi? 

Kartais pasitaiko dienų, net savaičių, kada atrodo, kad visas spintos turinys nebetinka, plaukai nesusivaldo, o į parduotuvę išlekiame su kepure ir savo komforto rūbais - megztiniu ir juodomis kelnėmis. Kasdien kartojame sau, kad slėptis tikrai neverta ir pats laikas ieškoti tų, pasitikėjimą savimi skatinančių, lobių, bet drąsos pritrūksta, o greitai atrasti tai, kas išryškina gražiausius bruožus yra gana sunku. Tai ką gi daryti?

Įsigykite aksesuarų

Pats pirmas žingsnis, užtikrinantis kelią į pasitikėjimą savimi ir savo stiliumi, yra paprastas – nusipirkite papuošalų. Neretai pamirštame, ką reiškia dailių aksesuarų dėvėjimas! Toks pokytis kardinaliai pakeis net paprastą aprangą ir būtent taip atvers ryžtą ir norą toliau eksperimentuoti, tik jau su rūbais. Perlų vėriniai, auskarai rinkės ar apyrankės su akmenukais – nesvarbu, ką pasirinksite, kas kartą kursite visai kitokį įvaizdį. Perlų vėriniai suteiks moteriško žavesio, užbaigtumo šviesiai aprangai ir išryškins Jūsų kaklą. Auskarai rinkės visam pasauliui skelbs, kad Jūs esate drąsi asmenybė, o tokia detalė dienos eigoje tikrai susilauks komplimentų. Galų gale, paprasta apyrankė su akmenukais Jums primins apie jų gydomąją bei saugomąją galią, o prie vasariškos aprangos toks aksesuaras tik atrodys žemiškai ir spinduliuos laisve.

Ieškokite tikrai Jums tinkančių rūbų

Tikrai neturime omeny to, kad pradėkite paiešką straipsnių, kuriuose sufleruojama, kokią kūno formą turite ir kokį drabužį dabar įsigyti. Atsižvelgti į tai galima, tačiau daug paprasčiau yra stebėti, kokius rūbus mėgstate ir kodėl. Atkreipkite dėmesį, su kokia apranga jaučiatės labiausiai savimi. Kodėl dažniausiai užsidedate tą suknelę, o ne kitą? Galbūt ji per juosmenį turi diržą, o Jums patinka kad taip išryškinama Jūsų talija? Stebėkite, kurios kūno formos kokiuose rūbuose atrodo geriausiai ir nebijokite pasimatuoti tokių rūbų, apie kuriuos įprastai sakytumėte, kad “tikrai netiks”. Juk niekas neverčia jų pirkti, bet kartais toks pasimatavimas gali naujai atverti akis ir maloniai nustebinti! 

Pirkite sąmoningai 

Neikite į drabužių ir aksesuarų parduotuves be aiškaus tikslo ir ypač tada, kai jose didelės nuolaidos. Taip, žinoma, galite rasti netikėtų džiuginančių prekių, tačiau dažniausiai tokie pirkiniai būna padaryti skubotai ir impulsyviai. Kuo daugiau namuose prisikaupia tokių drabužių, tuo labiau atrodo, kad niekas netinka, bet iš tiesų Jums tiesiog baigėsi melaginga euforija, kai pigiai nusipirktas daiktas atrodo idealus. Geriau planuokite apsipirkimus bei jiems skiriamą biudžetą – turėdami ilgaamžius kokybiškus rūbus tikrai dažniau jais puikuositės ir džiaugsitės viešai.