KĄ DOVANOTI MAMAI PER KALĖDAS?

Sudėtinga nuspręsti, kokia dovana mamai per Kalėdas būtų pati tinkamiausia. Kalėdinės dovanos mamai gali būti įvairios. Įprastai mamą labiausiai pradžiugina personalizuotos dovanos, tai gali būti koks nors buities prietaisas, galintis palengvinti jos kasdienybę. Tai gali būti ir indai, ir prabangios dovanos, ir savaitgalis poilsio namuose su SPA paslaugomis.

Koks idealiausias kalėdinių dovanų mamai puokštės variantas?

O pats idealiausias dovanos mamai variantas – prie kurios nors vienos iš jau išvardintų dovanų papildomai pridėta ir gurmaniška dovanėlė – labai skanių maisto gaminių rinkinys. Be to, mama, gavusi skanią dovaną, mielai pakvies ir jus sėsti prie šventinio stalo. Juk vis dėlto jai pati brangiausia dovana – tai galimybė nors per Kalėdas pabūti su savo vaikais kartu.

Kada dar būtų pravartu skaniomis dovanomis pradžiuginti mamas?

Todėl būtų labai šaunu, jei gardžias dovanas mamai dovanotumėte bent kelis kartus per metus, taip jai suteikdami progą maloniai praleisti laiką su jumis, pasidžiaugti jūsų pasiekimais, prireikus ir paguosti, jei kas nors nesiseka. Tokią dovaną verta dovanoti jai ir Motinos dienos proga. Kiek ir kokių dovanų jai bedovanotumėte, visada atminkite, jog mamai niekada negali būti per daug jūsų dėmesio.

Kokie produktai yra pateikiami kalėdiniuose gardžių patiekalų rinkiniuose, skirtuose mamoms?

Gurmaniškų dovanų rinkiniai yra komplektuojami ne tik iš saldžių, bet ir pikantiškų, ypatingo skonio maisto gaminių. Ir visi jie tikrai nusipelno gero žodžio, nes juos į rinką tiekia tie mūsų šalies maisto pramonės gamintojai, kurių produkcija yra sertifikuota ir atlaikiusi visus laiko ir kokybės keliamus reikalavimus. Tarp tokių produktų – riešutainiai su džiovintomis vyšniomis, kalėdiniai pyragai su apelsinų įdaru, karštas šokoladas su cinamonu ir kardamonu, medus su spanguolėmis, pieniškas šokoladas su apelsinais ir kadagiais, juodoji ir svarainių arbatos, retro dražė ir kiti gardumynai.

Kaip geriausia pirkti valgomas dovanas?

Šiuos mamoms skirtus rinkinius patogiausia pirkti internetu. Po to, kai už prekę būsite apmokėję pagal pateiktą sąskaitą per elektroninę bankininkystę ar kokiu kitu būdu, užsakyta prekė iškeliaus pas jus jūsų nurodytu adresu.