Ką padovanoti Šilutei už 15 tūkst. litų?

dovana silutei KURENAS SUOLIUKASMilijonas litų Lietuvos miestams – tokią dovaną statybinių medžiagų, buities reikmenų ir technikos prekybos centrų tinklas Lietuvoje „Senukai“ planuoja padovanoti įmonės 20 metų jubiliejaus proga.

„Senukų“ partnerės – uždarosios akcinės bendrovės „Litorina“ generalinis direktorius šilutiškis Arūnas Gečas paragino rajono įmones, organizacijas teikti pasiūlymus, kokios dovanos labiausiai reikėtų Šilutei. Šilutė gali tikėtis apie 15 tūkst. Lt dovanos.

Pateikti pasiūlymai netrukus bus paskelbti viešai „Senukų“ interneto svetainėje, o įgyvendintas tas pasiūlymas, kuris surinks daugiausiai Šilutės rajono gyventojų balsų.

Pasiūlymus, ko reikėtų Šilutei, A.Gečas gavo iš šešių įmonių ir organizacijų. Asociacija „Šilutės gražinimo draugija“ jau kurį laiką puoselėja sumanymą sutvarkyti Šilutės Lietuvininkų gatvės skverą, tarp senojo muziejaus ir Šilutės kredito unijos, įrengiant jame parkelį šeimoms su vaikais (ir ne tik) su naujais gėlynais, suoliukais, takais.

Asociacijos iniciatyva ir rajono savivaldybės Tarybai pritarus, buvo atlikti skvero geodeziniai matavimai, nustatytos jo ribos ir paskirtis – viešoji erdvė. Deja, tolesni darbai dėl pinigų stygiaus nutrūko.

„Šilutės gražinimo draugija“ visų šilutiškių vardu siūlo rasti galimybę skirti finansinę paramą minėtam skverui sutvarkyti. Pasiūlymai už dovanotus pinigus atgaivinti būtent šį skverą mezgasi ir kitų šilutiškių mintyse. Ten siūloma įrengti vaikų žaidimų aikštelę su mediniais įrenginiais vaikams laipioti, sūpynėmis.dovanos silutei skverelis

Dar vienas siūlymas – renovuoti dviračių takelį nuo Šilutės iki Pagrynių. Pasak idėjos autorių, taip bus išspręsta ne tik saugumo problema (nes dabar visi dviratininkai važiuoja gatve), bet ir pratęsta dviračių trasa, esanti ant Šyšos pylimo Šilutėje.

„Įgyvendinus šį projektą būtų suteikta ne tik džiaugsmo dviračių sporto mėgėjams, bet ir užtikrintas tų žmonių saugumas“, – sako siūlymo autorius.

Siūloma pavasarį puošti miestą naujais želdynais, medeliais, gėlėmis. Šilutiškiai norėtų, kad prie Šyšos upės būtų įrengtas paplūdimys, patobulinta paplūdimio tinklinio aikštelė.

Labiausiai vertais dėmesio A.Gečas vadina siūlymus pastatyti antrą suolelį – kurėną palei Šyšą ir Šilutės r. mero siūlymą finansuoti meninio akcento pastatymą Tilžės gatvės skvere.

Jau netrukus bus galima balsuoti už labiausiai patinkančią dovanos idėją Šilutei.

Silutes naujienu LOGO copy