Ką reikėtų daryti, kad išmanusis telefonas tarnautų ilgiau?

  Pirkdami naują išmanųjį telefoną, kiek laiko tikitės, kad jis tarnaus? Dvejus metus? Gal tris? Nepaisant kartais labai aukštų kainų, išmaniuosius telefonus keičiame dažniau nei bet kurį kitą brangų elektroninį įrenginį. To galima ir išvengti.

Paprastas remontas prailgins jūsų telefono gyvavimo metus

Daugumos gamintojų baterijos tarnauja maždaug dvejus metus, tuomet jos smarkiai sugenda. Jei telefoną jau turite porą metų, jis gali nebelaikyti įkrovos taip, kaip anksčiau. Dėl to Jūsų telefonas taip pat gali sulėtėti arba netikėtai išsijungti. Kuo daugiau įkraunate ir išeikvojate baterijas, tuo labiau jos genda. iPhone išlaiko iki 80 procentų savo pradinės talpos po 500 pilnų ciklų. Taigi, jei kiekvieną vakarą įkraunate telefoną, o dieną jį iškraunate, tai yra visas ciklas. Taigi per pusantrų ar dvejų metų baterija nebeveiks. Pakeitę bateriją turėsite dar maždaug 500 ciklų, o tai gali pailginti telefono tarnavimo laiką dar pora metų.

Ekranas yra dar viena taisoma dalis. Net jei naudojate dėklą, nukritęs telefonas gali įskilti arba sudužti. Ekranas dažniausiai yra vienas brangiausių komponentų.

Taip pat, galite išsaugoti net ir sušlapusį telefoną, svarbiausia tik nebandyti jo įjungti.

Ieškoti taisyklos ar pasidaryti pačiam?

Išmanieji telefonai yra sukonstruoti taip, kad tilptų kuo daugiau komponentų į kuo mažiau vietos. Dėl to gamintojai dažnai teikia pirmenybę vietos taupymui, o ne lengvam remontui. Jei vartotojai turėtų lengvą prieigą prie dalių ir žinių, reikalingų taisyti tai tikriausiai pavyzdinio išmaniojo telefono tarnavimo laikas būtų kiek ilgesnis.

Jei norite pataisyti telefoną, turite tris pagrindinius pasirinkimus. Pirma, galite atlikti remontą ir patys, internete tikrai daug instrukcijų kaip tai padaryti. Tam Jums tikrai prireiks specialių įrankių tokių kaip tokių kaip siurbtukai, plastikiniai kirtikliai arba specialūs atsuktuvų antgaliai. Šio pasirinkimo minusas tas, jog tam reikia žinių ir taisyti telefoną pačiam yra be galo sudėtinga ir rizikinga. Antra, galite rinktis telefono taisyklas, kurios yra netoli namų, turguje ar stoties rajone, tačiau tokiose vietose niekada negalite būti užtikrinti saugumu, jog nebus pasinaudota Jūsų asmenine informacija ir jog pakeistos dalys bus originalios. Trečias variantas yra patikimos telefonų taisyklos tokios kaip PhoneFix, kuriose dirba ne tik profesionali komanda, bet jie ir prisiima visą atsakomybę už atliktą darbą ir suteikia 3 mėnesių garantiją.