Ką reikia žinoti apie padangų pirkimą internetu?

Padangų pasirinkimą, nepriklausomai nuo pirkimo vietos, reikia pradėti nuo jums reikalingų ratų išmatavimų. Rekomenduojame peržiūrėti savo automobilio vadovą.

Kodėl taip svarbu laikytis gamintojo rekomenduojamo dydžio?

Montuojant mažesnes ar didesnes padangas, tai galioja ir profilio aukščiui, pločiui, skersmeniui, pasikeičia transporto priemonės valdymo savybės, ne taip efektyviai veikia aktyvios saugos sistemos, netinkamai veikia spidometras ir kiti įrenginiai. Todėl padangų pirkimas internetu leidžia pasirinkti padangas pagal visus aukščiau išvardintus parametrus.

Tačiau net ir tokiu atveju rekomenduojame dar kartą patikrinti automobilio gamintojo nurodytą dydį, nes tų pačių pagaminimo metų automobilio ratai ir padangos gali skirtis priklausomai nuo konfigūracijos ir sumontuoto maitinimo bloko. Taip pat, jei automobilis buvo pirktas ne naujas, jo eksploatacijos metu diskai galėjo pasikeisti į tokius, kurie skiriasi nuo pradinės automobilio komplektacijos. Atitinkamai jie skirsis nuo gamintojo duomenų. Tai akivaizdus, ​​tačiau svarbiausias parametras prieš renkantis ir perkant padangas.

Toliau profesionalios svetainės internete funkcionalumas paragins pasirinkti norimų įsigyti padangų tipą:

  • vasarines;
  • žiemines;
  • universalias, skirtas visiems sezonams.

Dažniausiai padangos perkamos ne sezono metu prieš ateinančią žiemą ar vasarą. Bet jei finansai leidžia, tuomet galite atidžiau pasidomėti nesezoninių padangų pirkimu. Dažnai internetinės parduotuvės tam tikru metų laikotarpiu organizuoja malonias akcijas ir nuolaidas lėtai judančioms prekėms.

Pagrindiniai padangų pirkimo internetinėse parduotuvėse privalumai

Įvairių gamintojų ir modelių pasirinkimas vienoje vietoje. Tinkamos laikymo sąlygos, esant tinkamam temperatūros ir drėgmės lygiui, patalpose. Apsipirkti internetu galite 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Internetinės parduotuvės siūlo „karštus pasiūlymus“ ir specialistus konsultantus, kurie padės išsirinkti ir sužinoti reikiamo padangų modelio prieinamumą internetu.

Nereikia fiziškai lankytis parduotuvėje. Internetinėse svetainėse padangos dažnai yra pigesnės nei tinklo parduotuvėse. Internetinėje parduotuvėje pirkėjui niekas neprimeta savo nuomonės, jis turi teisę pasikliauti savo patirtimi ir žiniomis.

Dar prieš 5-7 metus automobilių padangų pirkimas internetinėje parduotuvėje buvo suvokiamas kaip loterija: ar pasirinksite tinkamas pagal dydį, ar išsiųs išsirinktas padangas paštu ir pardavėjas neapgaus? Šiandien automobilių komponentų sritis aktyviai juda į internetinį sektorių su visais savo privalumais, juolab kad privalumų ir komforto jame kasmet akivaizdžiai daugėja.