Kada yra tinkamiausias metas galvoti apie oro kondicionieriaus įsigijimą?

Diegiantiems namuose tobulą mikroklimatą kuriančias sistemas – siūlome daugiau dėmesio skirti ne tik šildymo, tačiau ir vėsinimo sistemoms. Apie ką mes?

Oro kondicionierius, kurie  vis dažniau koja kojon žengia su šildymo įrenginiais, kadangi tiek vieni, tiek kiti skirti patogiam, saugiam ir sveikam buvimui patalpose.

Šiuo metu rinkoje siūlomi sieniniai, kasetiniai, kanaliniai ar mobilūs oro kondicionieriai yra labai įvairūs, tad esame tikri, kad nesunkiai rasite tuos, kurie geriausiai tinka Jūsų namuose, galiausiai, kurie iki mažiausių smulkmenų atitinka Jūsų poreikius. Kol vieni jau drąsiai laukia vasaros kaitros, kiti vis dar svarsto – ar jiems to reikia.

Apie tai kalbamės su oro kondicionierių pardavimų vadybininku bei Rūta, kuri šią vasarą jau turėjo oro kondicionavimo sistemą namuose.

Pirkimas ir montavimas – visus metus

Nepriklausomai nuo to, kad už lango jau nebe vasara – rūpintis organizmui labiausiai tinkamo mikroklimato kūrimu reikia visus metus. „Pastebime, kad išauga pardavimai rudens metu. Atrodo, kad iš po kaitrios vasaros žmonės pradeda aktyviau rūpintis sistemomis. Tiesiog kaitros nuovargis vis dar gana aktyvus atmintyje, tad daugelis nenori to sulaukti ir ateinantį sezoną“,- pasakoja pardavimų vadybininkas.

Pastebima, kad vasaros metu dažnai ne tik išauga oro kondicionierių kainos, tačiau taip pat ir ilgiau užtrunka montavimo darbai. Kadangi sistema reikalauja žinių bei specialios įrangos – įsigijus montuoti patiems yra nepatartina. Dažnai taip padaroma nemažai klaidų, kurių tvarkymas vėliau kainuoja daugiau nei pati įranga.

Geriausia – nieko nelaukti

Šią vasarą su oro kondicionieriumi gyvenusi Rūta pasakoja savo patirtį. „Namuose įrenginius montavome pavasarį. Tai buvo lyg pasiruošimas ateinančiam sezonui. Lygiai taip pat kaip ir rudenį tikriname šildymo sistemas. Labai džiaugiamės, kad ši vasara mums atpirko įrangą su kaupu. Kol daugeliui liepos mėnuo buvo labai baisus – mūsų jis visai negąsdino, kadangi namuose jautėmės puikiai“.

Jokio skirtumo – kuriuo metu laiku įrenginys bus perkamas. Bet kuriuo atveju reikia tartis su specialistais, kurie teikia konsultacijas ir nuotoliniu būdu. Derinamas ne tik kainos bei kokybės, tačiau ir būsto ploto bei galingumo poreikis, papildomų funkcijų galimybės, kurios vis dažniau pirkėjų pasirenkamos kaip būtinybė.

Įrenginiai, kurie turi daugiau galimybių

Šiuo metu oro kondicionieriai dažnai turi ir papildomą patalpos apšildymo funkciją, tad dažnai naudojami kaip pagalbinė arba kaip pagrindinė sistema. Rudens bei pavasario metu, kai temperatūra nukrenta iki 10-ies laipsnių ir žemiau – dažnai naudoti pagrindinę būsto apšildymo sistemą (ypač jeigu tai dujinis arba kieto kuro katilas) – brangu, nepatogu. Tokiu atveju oro kondicionieriai, kurie apšildo namus – puiki pagalba.

Mes savo oro kondicionierių naudojome ir rugpjūtį. Tačiau su juo ne vėsinome patalpas, tačiau jas šiek tiek apšildėme“,- patirtimi dalijasi Rūta. „Esu labai jautri temperatūros pokyčiams, kardinalumams, tad juokauju, kad šis įrenginys bus pats geriausias mano draugas visus metus“,- priduria.

Kad ir koks šiuo metu yra oras, metų laikas bei Jūsų poreikis – įsigyti oro kondicionierius, kurie gali būti naudojami visus metus – dabar yra geriausias laikas. Svarbiausia rinktis tuos, kuriuos siūlo patikimi prekybininkai. Tai garantuoja kokybę ir garantijas.