Kaip interjere sukurti lengvumo pojūtį?

Kas yra lengvumas namuose? Paprastai tai harmonijos ir ramybės pojūtis. Tai jausmas, kad kiekviena erdvė yra ne tik deranti tarpusavyje, bet ir tobulesnė dėl kiekvieno elemento joje. Pateikiame kelis interjero dizainerių patarimus, kaip galite sukurti daugiau harmonijos namuose, pasitelkdami spalvas, baldų detales ir įvairius jų išdėstymo variantus.

Tuščios erdvės

 

Kalbant apie interjero dizainą, dažnai mažiau reiškia daugiau. Tiesą sakant, per daug elementų gali vizualiai varginti. Interjero dizaine tuščia erdvė reiškia vietas jūsų namuose, kuriose nėra baldų, spalvų ar kitų dekoratyvinių akcentų. Dažnai per daug išpuoštos patalpos sukelia chaotiškumo, sunkumo jausmą, tad norint to išvengti rekomenduojama nepersistengti.

Balansas

 

Ar kada nors girdėjote ką nors sakant, kad „vienoje kambario pusėje yra per daug svorio“? Taip sakant turima omenyje, kad vienoje erdvės pusėje yra per daug dekoro elementų. Todėl ji gali atrodyti sunkesnė už kitą kambario pusę. Rekomenduojama dėlioti baldus, spalvas ir dekoracijas tose vietose, kurios harmoningai ar net simetriškai dera su kita patalpos dalimi. Taip pasieksite lengvumą savo namuose.

Šviesūs akcentai

 

Bene paprasčiausias būdas interjero dizaine sukurti lengvumo jausmą – pasirinkti šviesias spalvas. Šviesumas ir ryškumas, drąsiai pereinantis iš vieno kambario į kitą, gali sukurti labiau vientisą stilių. Įtraukdami tokias spalvas, savo namams suteiksite didesnės erdvės ir ramybės pojūtį.

Tikslingas dekoras

 

Dar vienas paprastas būdas sukurti harmoningą interjerą – užtikrinti, kad visos dekoracijos kambaryje turėtų savo paskirtį. Kiekvienas daiktas pasakoja istoriją apie jūsų gyvenimą ir asmeninį skonį. Tad prasmės kupinoje erdvėje natūraliai bus daugiau ramybės jums. Pavyzdžiui, tam pasitelkti galite lengvo audinio dienines užuolaidas, kurios puikiai atskleis jūsų istoriją ir suteiks erdvei lengvumo. Itin platų užuolaidų asortimentą galite rasti apsilankę šiuo adresu https://www.domuslumina.lt/lt/products/uzuolaidos1/dienines-uzuolaidos/.

Taigi, yra daugelis būdų pasiekti lengvumą interjero dizaine. Svarbu nepersistengti dekoruojant ir išlaikyti vientisą bei tikslingą stilių. Įsirengę tokius namus, tikrai suteiksite savo erdvei daugiau harmoningumo, o geras poilsis bus garantuotas!