Kaip įsigyti naujas padangas už žemą kainą?

Kokybiškas padangų komplektas ant automobilio yra labai svarbus norint saugiai važiuoti kelyje. Deja, daugelis žmonių praleidžia mažai laiko galvodami apie savo automobilio padangas, kol iškyla problema, pvz., susidėvėję protektoriai ar netikėtas įtrūkimas. O kai nutinka ekstremalios situacijos, dauguma vairuotojų neturi laiko apsipirkti ir palyginti kainas internete.  Padangų kainos gali skirtis, būtent dėl to verta jas palyginti internete. 

Bet ką daryti, jei nusprendėte iš anksto užsisakyti naujas padangas, o gal turėti po ranka, jei pervažiavote vinį? Arba galbūt žinote, kad jūsų turimos padangos jau turi būti pakeistos dėl nusidėvėjimo. Daugelis žmonių dabar bando ieškoti geriausios vietos internetu įsigyti padangų savo automobiliams, visureigiams ir sunkvežimiams. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad kartais parduotuvė gali pasiūlyti ir padangų montavimo paslaugas. (Privalumas: tai reiškia, kad parduotuvė pati pasirūpins padangų montavimu, ratų suvedimu ir padangų šalinimu, kai pakeis senas padangas į naujas.) 

Svarbus supratimas apie padangas

Paprasčiau tariant, padanga yra lanksti suspausto oro talpykla. Šis oro konteineris palaiko transporto priemonės krovinį; varo transporto priemonę pirmyn, atgal ir iš vienos pusės į kitą; sustabdo transporto priemonę; ir sušvelnina apkrovą nuo kelio nelygumų.

Šiandieninės padangos turi nuo 19 iki 25 skirtingų komponentų. Padangos yra pagamintos iš vidaus, o ne iš išorės. Kiekvienos padangos širdis yra vidinis įdėklas. Jo užduotis yra suteikti padangai formą ir išlaikyti orą. Audiniai diržai yra apvynioti aplink vidinį pamušalą. Dar vienas elementas yra tvirtinamas prie medžiaginių diržų apačios ir prilaiko padangą prie rato.

Ant medžiaginių diržų yra plieniniai diržai. Šie diržai turi dvi užduotis: jie suteikia padangai stabilumo ir daro protektoriaus raštą kuo lygesnį. (Plokštesnis protektorius reiškia didesnį kontaktą su keliu.) Padangos protektorius yra ant diržų. Skirtingų tipų padangoms yra skirtingi protektoriaus raštai. Šoninė sienelė padangos šone suteikia jai standumo ir važiavimo savybių. Aukštesnė, minkštesnė šoninė sienelė sugers daugiau nelygumų, o trumpesnė, standesnė šoninė sienelė užtikrins geresnes galimybes posūkiuose ir ryškesnį vairavimo atsaką.

Ant kiekvienos lengvojo automobilio ir lengvojo sunkvežimio padangos šoninės sienelės yra raidinis ir skaitmeninis kodas, apibūdinantis padangos matmenis. Daugumai padangų šis kodas prasidės raide „P“. Kai kurie gali prasidėti „LT“, reikšdami lengvąjį sunkvežimį.