Kaip įsirengti kokybiškus garažo vartus?

Sakoma, kad pirmas įspūdis yra paskutinis, o vadovaujantis tuo populiariu posakiu, jūsų namų fasadas gali daug pasakyti apie tai, kaip jis yra viduje. Be jūsų šeimos saugumo ir privatumo poreikio, investicija į gražius vartus gali užtikrinti darnesnę išvaizdą ir padaryti gerą įspūdį lankytojams.

Renkantis vartų modelį, be norimo saugumo lygio būtina išanalizuoti varstymo tipą, konstrukcijos stilių, pageidaujamą priežiūros lygį, turimą erdvę, aktuali ir garažo vartų kaina. Tačiau turėdami daugybę garažo vartų modelių pasirinkimų, kaip išsirinkti, kokius vartus montuoti namuose?

Patarimai ir vartų modeliai, kaip tinkamai pasirinkti

Žinojimas, kokį vartų modelį pasirinkti ir į kokius kriterijus atsižvelgti, yra svarbu, kad būtų geresnis kaštų ir naudos santykis bei būtų saugu, kad gaminys atitiks jūsų poreikius.

Paprastai jau pagamintų modelių kaina yra mažiausia ir, kadangi jie yra paruošti pristatymui, klientui nereikia laukti gamybos proceso. Tačiau, kita vertus, pagal užsakymą pagamintus vartus galima pritaikyti prie įvairių stilių ir išmatavimų, todėl galima padaryti taip, kaip nori pirkėjas.

Vartų matmenys

Pirmiausia reikėtų susirūpinti vartų matmenimis. Būtina išanalizuoti gyvenamojoje vietoje esančios transporto priemonės tipą, kad sumontavus vartus nekiltų problemų, idealiu atveju jie būtų bent 1,5 m platesni už automobilį, kad vairuotojas galėtų patogiai pasistatyti automobilį.

Aukštis yra dar vienas labai svarbus aspektas. Svarbu patikrinti aukštį, reikalingą vartams, kad būtų užtikrintas reikalingas gyvenamosios vietos saugumas. Garažo vartų modeliuose rekomenduojamas ne mažesnis kaip 2,4 m aukštis. Nepamirškite atsižvelgti į tai, kad kuo aukštesni vartai, tuo jie bus sunkesni, jiems atidaryti ir uždaryti reikės didesnės jėgos.

Automatinių vartų privalumai

Plačiai naudojamas garažuose, nes suteikia patogumo vairuotojui, kuriam nereikia išlipti iš transporto priemonės, kad atidarytų ir uždarytų vartus. Automatiniai modeliai taip pat suteikia daugiau saugumo, ypač jei jie naudojami dažnai.

Kalbant apie vartų atidarymo ir uždarymo laiko programavimą, tai priklauso nuo vartų dydžio. Paprastai 18 sekundžių naudojamas kaip standartinis greitis, tačiau yra ir galingesnių variklių, kurie atsidaro iki 9 sekundžių galimu greičiu.