Kaip išsirinkti patikimą odontologą

Išsirinkti odontologą nėra lengva užduotis.

Taip yra todėl, kad sukurti pasitikėjimo santykį tarp paciento ir gydytojo užtrunka laiko. Todėl šiame straipsnyje pateiksime kelis patarimus, kurie leis Jums lengviau rasti tinkamą odontologą, kuriuo galite pasitikėti.

Klauskite rekomendacijų

Pirmasis žingsnis ieškant patikimo odontologo yra paklausti Jūsų aplinkos (šeimos ar draugų) patarimo. Tikėtina, kad jie jau yra užmezgę pasitikėjimo santykį su gydytoju. O jeigu turėjo gerą patirtį, tikėtina, kad ir Jūs turėsite tokią pačią. Sakoma, kad geriausia reklama yra iš lūpų į lūpas. Odontologijoje tai yra tiesa, nes net 10% naujų pacientų atvyksta su rekomendacija iš savo draugų ar šeimos narių. Tai padeda greičiau užmegzti pasitikėjimo santykį su gydytoju bei pasiekti geresnių gydymo rezultatų.

Pažiūrėkite atsiliepimus apie gydytoją

Jei neturite ko paklausti patarimo visuomet galima atsižvelgti į nepažįstamų žmonių atsiliepimais apie gydytoją. Vis dėlto reikia atkreipti dėmesį, kad daug dažniau yra rašomi neigiami atsiliepimai nei teigiami. Taip yra todėl, kad žmogus tikisi turėti gerą patirtį pas odontologą. Taigi reikia įvertinti gerų ir blogų komentarų santykį.

Taip pat galite paskaityti klinikos, kurioje dirba gydytojas, komentarus. Tai padės Jums geriau įvertinti bendrą klinikos kokybę. Tai yra aptarnavimo kokybę, asistentų darbą bei kitą. Visos šios sudedamosios yra svarbios renkantis odontologijos kliniką.

Įvertinkite gydytojo patirtį

Galiausiai svarbu įvertinti gydytojo patirtį. Natūralu, kad ką tik universitetą baigęs gydytojas nebūtinai turės pakankamai patirties išspręsti Jūsų problemą. Todėl svarbu, kad gydytojas turėtų bent 4-6 metų patirtį kuri rodytų, jog jau anksčiau jam teko turėti daug pacientų ir spręsti įvairias problemas.

Taigi išsirinkti odontologą nėra lengva užduotis, tačiau šie žingsniai Jums padės sumažinti riziką patekti pas blogą odontologą.